Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhatnám ezeket neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám ezeket neki vissza, hogy érezze, amit én?

Figyelt kérdés

Pár dologban hazudott,és szeretném,ha megtanulná a leckét.Megérdemli.Például nőkkel kapcsolatban,bulikkal kapcsolatban.

Ne gyertek azzal,hogy hagyjam stb,az is meg lesz,de előtte ezt meg kell tennem úgy érzem.



2014. jan. 12. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A bosszú nem jo tanácsadó. Miert nem lehet csak siman szakítani?
2014. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon azért törölték el a halálbüntetést, mert Azáltal hogy mi is gyilkolunk, nem vagyunk jobbak mint akit bűntetünk. Ez erkölcsi példa. Rossz dolog sértettnek, vagy bántottnak lenni, de az élet ugy is vissza adja neki.
2014. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most még nem tudok szakítani,mert vannak érzéseim.Most történt az,hogy elment oda,ahova azt mondta nem megy.Oda,ahova én is szerettem volna menni már régóta.Mit mondjak neki erre majd?
2014. jan. 12. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ok bűntetni, főleg ha van is még értelmes. Nincs helyrehozhatatlan, csak lusta ember. Amennyiben pusztán emiatt akarod eldobni, akkor ne várasd a dolgot, mert idővel még nagyobb bunkóság lesz. Hiszen ha már most a szakítást fontolgatod, akkor csak fel bőszíted azzal hogy halogatod.
2014. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudta,hogy nekem ez rosszul fog esni,és vannak sajnos más dolgok is.Ő is mondta már a szakítást.Annyira jó lenne,ha valaki tudna tanácsot adni ebben,hogy tisztán lássak.
2014. jan. 12. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne halogasd. Ha haza jön kérd számon. Vesszetek össze és vessetek véget az egésznek. Teljesen felesleges ezt cifrázni.
2014. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt.Ő messzebb lakik.

Még nem szeretnék szakítani.

2014. jan. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!