Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy fiú jár fiatalabb lánnyal, akkor az oké, de ha lány jár fiatalabb sráccal, akkor az már rossz?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert sajt.
2014. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pár fiú általában mennyi? 10-12? Khmmm....
2014. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem másokat kéne kérdezgetni hogy jó-e hogy jártok, hanem egymásra figyelni. (Feltéve ha elég idősek vagyok :D )
2014. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs azzal baj.

Akik itt azt mondják,azoknak az a második mondata,hogy "Inkább velem,én idősebb vagyok",mert csak féltékenyek.

2014. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ilyenekkel. A barátom másfél évvel fiatalabb nálam, de teljesen jól megvagyunk. De néha még most is furcsán néznek, ha meghallják, hogy ő a fiatalabb, pedig már 23/24 évesek vagyunk.

Amúgy általánosságban úgy tartják, hogy a lányok előbb érnek, ezért érdemes idősebb fiút választani, mert akkor illenek össze. De szerintem ez annyira emberfüggő, hogy nem érdemes sokat agyalni rajta. Még egy ok lehet, hogy régen ugye általában a férfiak dolgoztak, nők pedig otthon voltak. A férfinek a házasság előtt kellett munkát szereznie, kicsi pénzt gyűjtenie, míg a lány sokszor tizenévesen készen állt a házasságra.


24/L

2014. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt látom, hogy ez egyre gyakoribb. Nincs ezzel gond, főleg ha ez a különbség csak néhány év. :) 15 év különbség az már lehet tényleg gázosabb ez esetben mintha a fiú ennyivel több, de feltételezem te sem erre gondolsz. Nekem a szüleim közt is négy és fél év van, anyukám javára, nincs ezzel semmi gond :)
2014. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a fiút megerőszakolhatja az idősebb lány.
2014. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem velem szenyóznak, hanem a legjobb barátnőmmel, és ez eléggé bosszantó.
2014. jan. 12. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Kinek baj?

Attól függ mennyi a különbség (fiatalon)

Azért egy 15 éves srác, és egy 19 éves egyetemista lány fura kombináció..

2014. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem még nem zavar, mivel 16 vagyok a bnőm pedig 18. Ebben a korban jobb is mintha, egy 13-14 éves bnőm lenne :) Tudjátok miért :D
2014. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!