Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális, hogy a barátom mindig mások példáját, kapcsolatát hozza fel? Miért kéne úgy viselkednünk, mint mások?

Figyelt kérdés

Több vitánk alkalmával is általában mindig azzal takarózik,hogy "de nézd meg őket" "ők sem így csinálnak" "náluk is így van..."

Volt,mikor a szüleit hozta fel.

Pl voltunk egy szórakozóhelyen, ahol kicsit leléptünk hogy kettesben legyünk,volt petting.Utána visszamentünk és alig foglalkozott velem,az egyik lány barátnőmmel beszélgetett egész végig olyan dologról amit nekem még eddig nem is mesélt soha.Rosszul esett,mert úgy tűnt, hogy miután megkapta amit akart tőlem,már nem érdekeltem.Ezt másnap elmondtam neki, majd azzal jött,hogy nézzem meg a szüleit, "ők sem mindig csak egymással beszélgetnek és egyikőjük sem sértődik meg"

Ez oké,de miért kéne mi is úgy viselkedjünk, mint akik már 20 éve házasságban élnek?Ti nem így gondoljátok?

Tudja,hogy nem szeretem ha nagyon berúg. Mondtam is neki,hogy nem csinálok ügyet abból,hogy minden hétvégén haverokkal a kocsmában van, de ne rúgjon be a sárga földig,pláne,ha utána esetleg találkozunk. Erre megint azzal jött,hogy "az ő anyukája se szeresse az apját,ha berúg?". Vagy mikor kipróbálta a rendes cigit, eléggé kiakadtam, mert nem tolerálom, erre ő: "XY is kipróbálta" és emiatt ő fel van mentve vagy mit gondol??

És még sorolhatnék ilyen dolgokat...Ti mit gondoltok erről? Mit mondjak ha majd megint ilyenekkel jön?://

17L ő 18.


2014. jan. 12. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

a barátodnak fogalma sincs hogy milyen egy kapcsolat és ezért próbál másokat másolni,de viszont nem lát bele azokba a kapcsolatokba,szóval elég éretlen


kérdezd meg tőle,hogy ő hogy képzel el egy kapcsolatot

2014. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj drágám, ez nagyon nagyon gáz, de ha neked nem tetszik valami, akkor szakítani kell ám, nem őt megváltoztatni!!! Ez alap. Amúgy szerintem elég nagy barom és szinte biztos vagyok benne hogy nem is szeret téged. Túl sok az árulkodó jel, csak tapasztalatlan vagy és/vagy nem mered észrevenni.
2014. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy nagy ívben lesz@rod hogy mások mit csinálnak. Ez a ti kapcsolatotok, nem pedig Rózsié meg Pistáé.
2014. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól mondja.
2014. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert még nincs kialakult személyisége sajnos és talán kissé késő is ,hogy legyen

vagy elfogadod ,hogy ő ilyen vagy tovább lépsz...........

gondold át azért,hogy ha most egy részeges személytelen srác akkor milyen lesz ahogy telik-múlik az idő!!!!!!!!!!???????

2014. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!