Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma lesz a sógorom születésnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz a sógorom születésnapja, utána csapunk egy bulit. Hogy mondjam el a páromnak, hogy ne jöjjön mert nem neki való?

Figyelt kérdés
Csak fiatalok lesznek, a párom pedig 44 éves, nem neki való az ilyesmi. Nem akarom megbántani, de nem akarom, hogy jöjjön.
2014. jan. 12. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés ugye nem komoly??

Nekem is idősebb a párom (mármint hozzám képest, egy 44 éves nem öreg), de ha szégyellném bárki előtt és úgy gondolnám, a szórakozás "nem neki való" egyszerűen nem lennék vele.

Komolyan nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek ezen.

Egyébként nyugodtan mondd el neki, kik lesznek ott, ha ő úgy érzi, tényleg nem való oda, akkor oké, ha meg szeretne menni, akkor nem értem, mi a gondod.

2014. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-essel értek egyet. Mondjuk, ahogy ezt olvasom, sejtem, hogy a párod miért van veled. (és az nem a lelkitárs kifejezés.... :( )
2014. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora kamukérdés, mint egy ház, alighanem az idősebb párja életkorával viccelődős csaj kérdése ihlette.


Mi van, kérdező, ennyire unatkozol így vasárnap délután?

2014. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szóval az ott egy :( akart lenni. sajnálom a párod, hogy fontosabb neki, hogy egy fiatal, kemény popó legyen az ágyába, minthogy őszintén szeressék. ha szeretnéd, ilyen eszedbe se jutna. :( a többi no comment....
2014. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, sajnos 3-as, van ilyen. gondolom a 44 éves pasinak már van egzisztenciája, és egy fiatal csajért mindent megtesz. a csaj meg ocsmányul kihasználja, és a buliban meg majd lefekszik valami fiatalabbal
2014. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem is jóval fiatalabb a párom (16 évvel) és érdekes módon az elmúlt 16 évben - igen, ennyi ideje vagyunk együtt - soha, egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy ő akarta volna eldönteni helyettem, hogy én hova menjek vagy nem, nekem mi való és mi nem - ahogy persze fordítva se.
2014. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs a páromnak pénze! Egyszerűen nem akarom, hogy a buliban mindig a sarokban üljön mikor a fiatalok buliznak.
2014. jan. 12. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#7), viszonyt egyáltalán nem tiszteled, akkor ugyanis nem akarnád helyette eldönteni, hogy neki van-e kedve a sarokban ülni, vagy nincs. Mellesleg volt, hogy én is a sarokban ültem - és hol az egyik emberrel, hol a másikkal beszélgettem, és igen jól éreztem magam... a párom meg táncolt valahol (kortól függetlenül is Ő szeret én meg nem) és ő is jól érezte magát. Ennyi. Az, hogy együtt vagyunk egy partin, nem azt jelenti, hogy egymáshoz vagyunk ragasztva technokol rapiddal, koncerten is simán megesett, hogy Ő az első sorban csápolt, én meg hátul hallgattam a zenét... és?
2014. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak fiataloknak való, akkor nem értem, te miért leszel ott, hisz elvégre akkor nem lehet köztetek olyan hű de nagy korkülönbség, ha meg igen, akkor te érettebb vagy a korodnál, úgyhogy főleg!

De ha a sógorodról van szó, akkor nem lehet kitiltani a párodat a saját testvére születésnapjáról, milyen dolog lenne az már! Vagy netán a másik sógorodról van szó? (testvéred párjáról?)

2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!