Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a barátomtól, az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátomtól, az előző kapcsolatomban átéltek rossz tapasztalatok miatt. Szerintetek jobb ha szakítok vele?

Figyelt kérdés

A korábbi 5 éves kapcsolatomnak azért lett vége, mert az akkori barátom egy szóváltást követően megütött.

A mostani barátom újabban nagyon sokat szekál, hogy az ünnepek alatt mennyire meghíztam, milyen nagy a fenekem... Engem ez már annyira bosszantott, hogy tegnap fejbevágtam egy párnával. Ő ezen teljesen felhúzta magát, nagyon ingerült volt, láttam a haragot a szemében, és ordítozott hogy én mégis mi a fenét képzelek magamról. Mivel egy fejjel magasabb nálam és legalább 30 kilóval nehezebb nagyon megijedtem tőle. Megkértem, hogy inkább szakítsunk. Persze ő ezt nem akarja. Azt mondta, hogy ő nem az exem és soha nem bántana.

Úgyis tudja, hogy nagyon érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. Én megértem, hogy felbosszantotta ez a dolog, de éppen ezért gondoltam azt, hogy midegyikünknek jobb ha keresünk mást. Szerintetek?


2014. jan. 12. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakíthatsz minden apróságért...
2014. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira megijedtem tőle. Mi van ha legközelebb megver? és ez a dühkitörése már annak az előjele volt.
2014. jan. 12. 19:21
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
78%

"A mostani barátom újabban nagyon sokat szekál, hogy az ünnepek alatt mennyire meghíztam, milyen nagy a fenekem... "


nálam már ez kivágta a biztosítékot

2014. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed? Bedühödés nem egyenlő verés?
2014. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*!
2014. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Költőnő!

Emiatt szakítanál? Kapcsolatban ki kell mondani,amit gondolsz! Látod nem akarja otthagyni,csak mert nagy a segge.

2014. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ő szekál, te erre fejbevágod egy párnával, ami nem egy kő vagy serpenyő, erre ő rendesen begurul... Hát szerintem elég gáz a csávó! Mondd el neki, h mennyire rosszul esett a negatív kritika és ezért "durvultál be". Ha bocsánatot kér, megérdemel még egy esélyt! Ha nem, akkor szerintem nem érdemes vele vesződni.
2014. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

nem szakítanék, és ha úgy gondolja, h elhíztam: persze, közölje.

A mód nem mindegy. Ha nekem a párom azt mondaná, h "elhíztál és nagy a segged", elirányítanám akkor a fokhagyma seggű csajokhoz.

2014. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem. Végül is így korrekt.

Bocsi a off miatt kérdező! Legközelebb privátba kérdezek. :)

2014. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, ezért még nem kell szakítani. De amint kezet emel rád, azonnal hagyd ott és jelentsd fel.
2014. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!