Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze soha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha egy barátnő?

Figyelt kérdés
Szégyellem már magam hogy 17 évesen még nem volt soha barátnőm. Egyszerűen ha tetszik egy lány könnyebb elfelejteni őt mint beszélni vele. Mivel van egy úgynevezett "betegségem" hogy önbizalom hiány....Ezzel nem tudok mit kezdeni...Sokan piszkálnak hogy : ÁÁÁ..neked még nem volt barátnőd! Bzi vagy? és hasonló hozzászólások..Most ezzel mit tudok kezdeni?Egyszerűen nem merek a lányok szemébe nézni és ha hozzám szólnak egyszerűen nem tudok normálisan visszaválaszolni és zavarban vagyok.
2014. jan. 12. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem, pedig én már egy évvel idősebb vagyok nálad...
2014. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor próbálj neten ismerkedni, valakivel akit nem is ismersz, hidd el semmi se ciki ha bevállalod... és nem veszithetsz semmit
2014. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csakegylány.17 ***** válasza:
Ez nem szégyellni való dolog! Majd egyszer lesz barátnőd :) Akik piszkálnak meg sz*rd le!
2014. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedést nem szeretem mert semmi értelme nincs az egésznek...
2014. jan. 12. 20:14
 5/9 piriiiiii ***** válasza:

Egyetértek, a neten való ismerkedésnek tényleg nincs értelme. De nincs minden remény veszve, én is láttam már mindenfélét, hatalmas változásokat. :)

A legtöbb osztálytársam Veled egykorú, és nekik sem volt még barátnőjük, de nem azért, mert idióták, vagy rondák, hanem nem jött még össze nekik/ nem ez a fontos számukra.

2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is ugyan így vagyok, és a netes ismerkedés nem jó, én próbáltam és a másik fél csak átvert........
2014. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés a legjobb dolog a világon.


Aki olyasmiket mond, hogy nincs értelme, az tapasztalataim szerint az esetek túlnyomó többségében azért teszi, mert már kipróbálta, csak épp rosszul, és így természetesen nagyot is csalódott benne.


Holott ez messze az egyik legjobb módszer, csak jól kell csinálni és türelem is kell hozzá, meg persze némi szerencse - akárcsak az élő ismerkedéshez.


IGEN, vannak hülyék a neten, IGEN, vannak bunkók, taplók és hazudozók is, senki nem mondja, hogy nincsenek. És? Élőben talán nincsenek? És élőben mit csinálunk velük? Természetesen elkerüljük őket, továbblépünk és keressük a normális embereket. Ugyanezt kell tenni a neten is.


Valamiért azonban ezek a - legalábbis számomra - triviális tételek mintha nagyon sokaknak nem lennének egyértelműek.


És hogy miért jó a netes ismerkedés? Pl.:


- Megszabadulsz a kérdés feltevésében kiírt pszichológiai tehertől. Aki ugyanis egy társkereső oldalra regisztrál, az ezzel a ténnyel teljesen egyértelművé teszi és nyíltan vállalja, hogy társat keres, ezért van ott, és így tizedannyit sem kell aggódni-rágódni meg hebegni-habogni, mint élő ismerkedésnél, hogy most akkor hogyan is álljunk szóba egyáltalán ill. kicsivel később, hogy akkor most hogyan lépjünk tovább, megfoghatom-e már a kezét, megcsókolhatom-e már, de nem fog-e pofonvágni érte, stb. ... társkeresős ismerkedésnél mindez sokkal egyszerűbb.


- Ha egy addig teljesen ismeretlen személlyel kezdesz ismerkedni élőben, órákba telhet, mire kapsz róla egy hozzávetőleges képet, ami alapján már eldöntheted, hogy most akkor érdemes-e tovább foglalkoznod vele, vagy sem. Társkeresőn viszont csak átnézed az adatlapját - fél perc - és megtudod mindazt az infót, amit a valóságban csak órák alatt tudnál (részlegesen) kideríteni. Így sokkal több embert nézhetsz át sokkal rövidebb idő alatt, és sokkal jobban kiválogathatod a neked legmegfelelőbbeket és veheted fel már célzottan velük a kapcsolatot.


- És persze az előbbiből következik az is, hogy tudsz célzottan keresni. Lakhely szerint, érdeklődési kör szerint, miegyéb szerint - bármi szerint, ami neked lényeges szempont.


Szóva, aki a netes társkeresést ócsárolja, az ezzel csak azt jelenti ki, hogy ő maga nem tudta kihasználni a lehetőségeit, nem is gondolkodott el rajta jobban, nem is próbálkozott jobban, inkább hagyta a fenébe az egészet, és levonta a következtetést, hogy milyen sz** az egész - holott a hiba mindvégig a saját készülékében volt.


Arról pedig, hogy hogyan is lehet mindezt jól - vagy legalábbis jobban - csinálni, itt lehet olvasni: [link]

2014. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a netes ismerkedést se szólnám le:) Én ugyan az élő ismerkedést jobban szeretem, de itt gyakorin ismertem meg egy lányt. Szerencsére szép lány, és nemsokára meglesz a harmadik találka;)

Amúgy meg, a legjobb stratégia szerintem, hogy rögtön odamész egy lányhoz gondolkodás nélkül, így nem lesz izgulni időd előtte:)

2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj hogy nem jönne össze. Mivel már rengeteg alkalom volt hogy felszedjek valakit csak besültem és elkezdtem dadogni és hülyeségeket beszélni. Úgyhogy inkább hagytam a francba
2014. jan. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!