Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Kb 5x talalkozunk egy heten a baratommal. Tobbet is egyutt lennenk ha tidnak de altalaban 5x talalkozunk tobb orara. Ma mondta hogy honap vegeig minden hetkoznap munka utan a mamajahoz megy majd (akkor amikor talalkozni szoktunk) mert a mamajanak operacioja lesz hnap vegen.es addig nem nagyon tudunk talalkozni. Csak kb 2x egy heten. Nekem ez rossz erzes mert nagyon szeretem es imadok vele lenni. De most sertve erzem magam. Tudom hogy fontos dolog meg minden de ugy erzem ejtett vagy valami ilyesmi. Nem erzem magam fontosnak. Mondta ha van kedvem menjek vele a mamajahoz dr az nem ugyan az. A lenyeg hogy most szomorunak es erzem magam es hogy nem vagyok fontos

2014. jan. 12. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Liba.
2014. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

benned van a hiba

a mamája, operációja lesz. valószínűleg ez az első kapcsolatod. szokj hozzá. nem te vagy a világ közepe. ha szereted akkor hagysz neki teret. ha a hobbijával akar foglalkozni, akkor se érezd magad szarul. mindenkinek jár az egyedüllét, tiszteletbe kell tartani és ez nem azt jelenti, hogy nem szereti az ember a másikat.

ráadásul nem szabad a másiktól függni. alapjáraton boldognak kell lenni, ha nincs senkid. csak így lehet adni. amúgy meg csak a kapcsolat rovására megy az egész.

2014. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

a nagymamája beteg az ég szerelmére...

mit nem lehet ezen megérteni/tolerálni?!

attyaég.....

És ha még azt is felajánlotta, h menj vele, hol a gond?

Én a pasi helyében falnak mennék tőled.

Mi lesz később? Boltba se mehet le majd egyedül????

2014. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Regen rossz, ha mas embertol erzed magad fontosnak. Benned van.
2014. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő biztosan nem fontos neked, ha ilyenkor eszedbe sem jut segíteni neki, csak magaddal vagy elfoglalva.
2014. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, benned van a hiba.


Ha szereti a mamáját, akinek támogatásra van szüksége, akkor az sokkal fontosabb, mint egy barátnő...


Amikor édesapám haldoklott, napokon keresztül, amikor csak tudtam, ott voltam mellette... csak enni, meg aludni jártam haza max... volt, hogy csak az utóbbit... Amikor meghalt, akkor ugyanez anyukámmal, akkor volt, hogy ott is aludtam.


A férjem soha, egyetlen pillanatra nem vette zokon, hogy akkor háttérbe szorult...


Egy kapcsolat nem csak rólad szól, hanem a másikról is. Ha valami fontos neki, ez legyen akár családtag, akár komoly probléma, akárcsak hobbi... tudni kell teret engedni neki.

2014. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benned. Méghozzá jó nagy.
2014. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen! önző liba vagy.
2014. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!