Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ilyenkor a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a helyes döntés? Kezdjek új kapcsolatba v várjam h az idő begyógyítsa a sebeket?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget a csaknem 6 éves kapcsolatom. Màr rég nem működtek jól a dolgok,úgyhogy várható volt a szakítàs.számtalanszor sírtam miatta de most h elment megnyugodtam és egyszer se sírtam utàna.persze rossz így egyedül de màr nem szeretem.csak ürességet érzek a lelkemben és amikor meglàtom akkor fàjdalmat.de van valaki akinek tetszek és ő is nekem.nem mer kezdeményezni.tegyem meg az első lépést v korai a szakítàs miatt?
2014. jan. 12. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lepj.
2014. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várj. Ha érdekled, majd később is keres majd.
2014. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy? Egyébként szerintem te kéne érezd, hogy mennyire erősen él benned a múlt. Aki nekem tetszik pl. már fél éve szakított, és még mindig nem tud kapcsolatra gondolni, mert a régire emlékszik ha egy lánnyal beszélget.
2014. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már régóta kb. fél éve keresi a társasàgom csak nem akartam tőle semmit hisz pàrkapcsolatban voltam.de félek ha tovàbb vàrok akkor megunja és keres màs lànyt.
2014. jan. 12. 21:00
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
sztem először mindig érdemes lezárni teljesen az előzőt, különben a következő jó eséllyel szakítópasi/szakítócsaj lesz.
2014. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan lépj :) éreztesd vele hogy bejön neked, esetleg dobd fel hogy jó lenne talizni vmikor :)
2014. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem tudom mihez kezdjek.most zokognom kéne meg h bele legyek betegedve a szerelmi bànatba.de én csak ürességet érzek.normális ez?pedig tiszta szívből szerettem...
2014. jan. 12. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
francokat kéne zokognod. örülj hogy sikerült kilépned egy rossz kapcsolatból és lépj tovább.
2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ürességet érzel, még nem biztos, hogy magadban le tudtad zárni. Az lehet egy megoldás, hogy találkozol a új pasival barátilag, és megbeszélitek, hogy vártok még mindketten egy ideig. Közbe pedig találkozhattok, beszélgethettek, hogy jobban megismerjétek egymást, anélkül, hogy elvárásaitok lennétek egymás iránt. Mindenképpen tudatosan próbáld lezárni az előzőt, és tudatosan építeni az új kapcsolatot, hogy ne megint hasraesés legyen megint, amikor elmúlik idővel a szerelem.
2014. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!