Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megtartottátok azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartottátok azokat a dolgokat, amiket még az exetektől kaptatok?

Figyelt kérdés

A dolgok nagy részét bár nem dobtam ki, de nem használom. Azonban egy nyakláncot, egy plüssöt és egy parfümöt magammal vittem koliba.

Nem a volt barátom miatt, hanem a tárgyaknak személyes értéke van számomra ( a medál a kedvenc bandám jele, a plüss a kedvenc rajzfilmfigurám, a parfümre pedig évekig vágytam, nincs szívem megszabadulni tőle).

A mostani barátom is megtartott dolgokat, amiket a volt barátnőitől kapott. Mondta, hogy van pár ilyen pólója - minek selejtezze le, teljesen jók. Meg is értem.

Meg a közös képeiket sem törölte (kivétel a túl intimeket), a legtöbb korábbi barátnőjével barátilag jóban van.


Más is megtartsa az exétől kapott cuccokat?


Kort, nemet és okot is kérek


Köszönöm


2014. jan. 12. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én megtartottam őket...

Az ok, pedig az, h semmit se szeretek kidobni, lehet, hogy még szükség lesz rájuk...


18/F

2014. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Oh köszi szépen hogy szóltál, itt van még a polcomon egy emléktárgy de ki is vágom az ablakon ahogy az a p*icsa engem. 21/F
2014. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Megtartsuk? Megtartjuk, igen.

29/N

2014. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek


Bocsi, siettem, ezer felé jár az agyam. Köszönöm a javítást. :)

*Megtartjuk

2014. jan. 12. 20:57
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem. Semmiképp, ha nem akarnék semmit sem. Kivéve ha még mindig jelentene valamit, emellett lehet fontosabb vagy már neki, mint az exe, de ő a múltja része, ezt jó elfogadni, ettől még szerethet téged.

22N

2014. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:

miért ne tartanánk meg?

néha jó rájuk nézni és emlékezni, mosolyogni. Mikor adta, szertettel adta. Erre én spec mindig szívesen emlékszem.

30+n

2014. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én megtartottam mindent.

Még nem igazán volt időm összepakolni itthon, mert nem sokat vagyok itthon. De nem fogok semmit sem kidobni, majd max egy dobozba elrakom a cuccokat, amiket tőle kaptam. A fényképeket a laptopon egy albumba raktam.

Később szép elmékek lehetnek ezek :) Nem akarom a nosztalgiázásomat vele csökkenteni.

Az életem része marad, ha kidobom a tárgyakat, ha nem.


19L

2014. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De hordjátok/használjátok is, vagy csak el van téve emlékbe?

A nyaklánc szuper dekorációs elem lenne, de nem merem kirakni...

2014. jan. 12. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:

én nem tartom meg, nekem ránézni is fáj. minden egy leragasztott cipős dobozban van a szekrény tetején.


persze ez attól is függ, hogy mennyire kötődünk a tárgyakhoz.. én eléggé, ezért raktam el.

2014. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
előző 21/L lemaradt
2014. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!