Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg alvás, normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg alvás, normális vagy nem?

Figyelt kérdés

1 hónapja költöztem a pasimhoz,2 év együttlét után.Azt eddig is tudtam róla,hogy nagyon kényelmes,de most látom is,hogy képes napi 10-11 órát is aludni,ezt úgy,hogy nem is dolgozik,nincs munkahelye.Tehát nincs,ami külonösebben kifárassza.Délben is alszik 1-2 órát, este 9-kor meg már horkol,fittyet hányva olyan ígéreteire,hogy pl. ő majd elmosogat.Mondhatni, végigalussza az ígéreteit.

Másnál is vannak ilyen jellegű problémák vagy csak én túlzom el????? Butaság lenne felvállalni ilyen emberrel gyereket? (nem tudom, ilyen óriási alvásigenynyel hogy tudna gyereket nevelni...)


2014. jan. 12. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cukros?
2014. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem lehet, hogy depressziós? Amúgy gyereket nem is vállalnék, ha csak egyikünk dolgozik. :/
2014. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,nincs semmi betegsége, 41 éves,jól megtermett férfi.
2014. jan. 12. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, nézd. Az én párom huszonkét éves, majd két méter magas, és ő is képes 10-12 órákat aludni, mondhatni nála ez az átlag. A magas, vagy nagyobb termetű embereknél szerintem ez normális, mondjuk az is tény, hogy a párom folyamatosban, három műszakban dolgozik, tehát ez is közrejátszik.
2014. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 műszakos munkával érthető,hogy fáradt a párod és alvásra van szüksége....Viszont az én párom nem dolgozik,mégis képes fél napot aludni.
2014. jan. 12. 21:24
 6/6 Scotty97 ***** válasza:
Hát, ha soknak tartod az órákat, ameddig alszik, küldj nekem egy párat, mert a tanulás miatt áltagban 5 max 6 :))
2014. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!