Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnezheto az en helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnezheto az en helyzetemben?

Figyelt kérdés
a pasimmal nagyon ritkan talalkozunk ,heti egy orat ,es mostanaba eleg sokat veszekszunk.megismertem egy fiut ,akivel nagyon jol egyezek ,reggelente eggyutt megyunk suliba/egyetemre (o mar harmadeves) ,es eleg kozel kerultunk egymashoz,annyira ,hogy eggyik reggel elbucsuzaskor megcsokolt..tudom ,hogy nincs mentsegem ra ,mert barhogy is nezzuk ez megcsalas..mit javasoltok,mit tegyek ,hogy ne legyen ennyire buntudatom,mert szeretem a paromat ,csak neha elegem van abbol ,hogy ennyire elhanyagol..mit tegyek?
2014. jan. 12. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd el a pasidnak a csókot, az ilyeneket felesleges elmesélni. Beszéld meg vele, hogy neked ez így nem jó, mert neked ez kevés, ritkán találkoztok stb. Ismervén a férfiakat ennek nem lesz sok hatása, utána vagy megcsalod, vagy kirúgod, röviden.
2014. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért csak olyan keveset találkoztok? Mi ez? Ez nem kapcsolat, már bocs.
2014. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
probaltam mar megmagyarazni neki .hogy ez igy nekem nem jo ,de mindig kiszedi magat azzal ,hogy sok dolga van (2 suliba jar ,3 zenekarban zenel es 2 helyen tancol),es nem erti meg ,hogy nekem nem bocsanatkeres kell ,hanem egy ferfi ,aki mellettem van ,torodik velem
2014. jan. 12. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, akkor szakítsatok. Ha nem tud lemondani 1-2 dologról, hogy veled lehessen akkor nincs miről beszélni
2014. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez egyértelmű rúgd ki mielőbb. Bocs a véleményért, de tapasztalatból mondom.
2014. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnem dobni sem ,mert mielott osszejottunk tobb mint egy evig nagyon joban voltunk ,mindenben segitett ,de miota osszejottunk minden megvaltozott..
2014. jan. 12. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Neki nem fér bele az idejébe, az életébe egy kapcsolat. Egy kapcsolatot azért kell ápolni, és ez többet jelent mint heti egy leápolás. Szakítanod kéne vele és inkább a másik sráccal randizgatni.
2014. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dobd ki a barátodat.

ha akarná, megoldaná hogy találkozzatok.

nem akarom az ördögöt a falra festeni, de lehet, hogy van valakije emellett. vagy csak kényelmes neki, hogy nem kell "barátnak" lennie, csak heti 1x összejárni szexre.

nem tartom valószínűnek hogy szeret. mondd el neki hogy neked ez így rossz, nem érzed hogy szeretne, ha szeret akkor bizonyítson és fordítson rád több időt. egyéb esetben felejtsétek el egymást. ne hagyd hogy kidumálja magát, mondd hogy a te részedről ennyi, nem változtatod meg a döntésedet.

ha nagyon nem hagy, mondd hogy megismertél valakit, aki szimpatikus neked, nem történt semmi (mindig ezzel jönnek hogy tuti de..) és inkább adnál egy esélyt neki. a csókról nem kell tudnia. és ezt csak végső esetben, szerintem.


20L

2014. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ismerem ot mar ,es 100% ra biztos vagyok benne ,hogy nincs masvalakije ,csak kikeszit a tudat ,hogy mindig mas dolga van ,sokszor 2 mondattal leraz ,es mar idegesito..
2014. jan. 12. 21:47
 10/11 A kérdező kommentje:
egyebkent meg a masik pasirol mar tud ,de a csokrol nem
2014. jan. 12. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!