Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy nem akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy nem akar vagy tud eléggé?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok valakivel, az hogy kapcsolat lenne túlzás, de ezt döntsétek el ti.



-mindennap találkozunk ( néha 1-2 nap ki marad persze)

-elmondása szerint jól érzi magát velem

-a szex is nagyon rendben van közöttünk, más az első alkalomtól kezdve


nem minden találkozásnál van szex azért, jó néhányszor csak beszélgetünk így gondolom hogy nem csak arra kellek.

Volt rá eset hogy 1-2 hétig nem hív nem találkozunk, sok a gondja baja, stresszes élete van a munkája miatt!


Pluszban van egy volt feleség és két gyerek akikre szintén időt kell szánni.Mármint a gyermekekre.


Én nagyon úgy érzem hogy ez a kapcsolat nem biztos és bármikor véget érhet!

Rengeteg futó kalandja volt már, és nem tudom hogy én még ebbe esek bele vagy jóval több vagyok?


2014. jan. 12. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Édesem, ezt mi sem fogjuk tudni eldönteni, ugyanis nem mi vagyunk vele! Kezdd azzal a kapcsolatotok stabillá tételét, hogy megpróbálsz vele kommunikálni!
2014. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
Akkor elváltak vagy válófélben vannak? külön élnek már?
2014. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet most veletek. ezt máshogy sajnos nem fogod kideríteni..
2014. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért, te mit szeretnél? Szerintem azt kéne tisztázni...

(Az meg, hogy egy elvált pasi sok időt szán a gyerekeire, természetes. Az lenne a baj, ha nem tenné! Ha téged zavar, olyannal kezdj, akinek nincs gyereke.)

2014. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogy zavar hogy foglalkozik a gyermekeivel ellenkezőleg! Azzal hogy ezt leírtam azt akartam letisztázni hogy nem az a típus akinek sem kutyája sem macskája nincs.



Beszélünk mi mindenféléről.

Igazából ő egy nagyon fura figura.

Valamelyik nap mondta hogy neki olyan jó kell aki megtiszteli, de ha úgy van hogy a nő neki már nem kell mert túlságosan sárkány lesz akkor egy órája van hogy el pakoljon.


A még jó dolog hogy mivel nincs gyerekem, ő ettől sem zárkózik el szerencsére.


Nagyon nehéz őt betörni, és nem igazán ismerem őt ki.

Néha olyan mint egy idegen, mint aki teljesen más személyiségű.

2014. jan. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!