Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bújós, féltő, gondoskodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bújós, féltő, gondoskodó lány, vagy hűvösebb, kevésbé babusgató, kevésbé törődő? Nektek melyik a nyerő?

Figyelt kérdés
Mennyire tudja egy lány túlzásba vinni a ragaszkodást és a fizikai kontaktust? Vonzóbb, ha úgymond hagyja nyugton a férfit, nem simogatja, nem ölelgeti, csak vele van?

2014. jan. 12. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szamomra az elso... Ha az utobbit keresnem, diszkos k**vakat hajtanek
2014. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Legyen ragaszkodó:3 megenném:D
2014. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr. Truth ***** válasza:

Mindegy csak jó mellei legyenek. :))

A pasik egyszerű lelkek nem kell tulbonyolitani felesleges lelkizessel

2014. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bújós, féltő, gondoskodó lány. Nálam nem tudja túlzásba vinni.
2014. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mr Truth, legalább őszinte vagy.:D

Én abszolút az első típusba tartozom, de sajna ez is lehet valakinek kiakasztó.

2014. jan. 12. 22:07
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem első van. *-*
2014. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem az előbbivel nincs tapasztalatom, de szerintem azt is túlzásba lehet vinni.
2014. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Legyen mindkettő egy lányban. Legyen képes törődni, gondoskodni, legalább annyira, amennyire én képes vagyok. De nem várom el, hogy nap-mint-nap mosson, főzzön rám, ezeket teljesen 50%-ban osztjuk meg egymás között.
2014. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mr. Truth ***** válasza:

Ne értsd félre kedves kérdező nem vagyok ennyire felületes de sajna a mostani tinik ilyen egyszerűek.

Nekem is jólesik ha valaki aggódik értem vagy vár otthon de az aki élőben kimutatja hogy érzékeny legyen az fiú vagy lány azok halálra vannak ítélve mert mások visszaélnek ezzel galád modon.

2014. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, nem értem félre. Mondjuk szerencsére nem vagyok tini, de van igazság abban, amit mondasz. Mellesleg engem kihasználhat, akit szeretek, annak megengedem.:S
2014. jan. 12. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!