Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek, mert ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek, mert ezt már nembirom?

Figyelt kérdés
1 év 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Azt utóbbi időben nagyon bizalmatlan vagyok vele,de szerintem jogosan. Van egy másik csaj,aki láthatóan tetszik neki,persze tagadja. De azt mondta,ha én nem lennék kifogná magának. Még kb 4 hónaposak voltunk,amikor megcsalt valakivel,ezt megbocsájtottam neki. De mostmár nembirom ezt. Ittho van valami zűr,egyből bunkózik velem,nem is keres. Tanácstalan vagyok.
2014. jan. 12. 22:30
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
81%
Semmi értelme ennek a kapcsolatnak FEJEZZÉTEK BE MOST!!!
2014. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"kifogná magának"


Nem biztos, hogy ő lenne az aranyhal. De ahogy elnézem, te sem vagy az.

2014. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a nő boldogsága ugyanolyan fontos szval szerintem szakítanotok kéne még ha fáj is neked b megoldás hogy leültök ezt megbeszélni amennyiben ez nem sikerül jól szintén a válaszom elejét ajánlom figyelmébe
2014. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod,hogy a férfiak többsége nem monogám,vagy dobod. légy nagylelkű,nagy a szive(többen is elférnek benne).
2014. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

megfordult már a fejemben,rengetegszer..de nemtudom megtenni. amilyen hülye vagyok,ink szenvedek

2014. jan. 12. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
ejj ejj.szerintem jobb ha dobod és keresel magadnak valaki mást :)
2014. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már 4 hónap után ki kellett volna raknod...így mit vagy meglepve? Mit gondoltál már bocs? Várható volt, hogy újra megteszi. Nem szeret. Ha már ilyet mondott majd el is hagy előbb utóbb valakiért csak várd ki..
2014. jan. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hiba volt, ha megcsal már nem szeret nem kötődik úgy hozzád! Azonnal dobd ki!!
2014. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!