Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó kapcsolatom,szeretjük egymást.Viszont mégis aggaszt valami.

Tudom,hogy józan fejjel nem csalna meg,mert szeret,de mivel már láttam becsiccsentett állapotban, tudom,hogyan beszél akkor,aggódom.

Nem élünk együtt,és a napokban kijárogat a barátjával sörre+ jagermeister-re! Mivel ismerem őt,hogy nagyon hamar becsiccsent aggódom,hogy ma este, nem csinál-e valami olyat amit megbánna.


Hozzáteszem,hogy nem egy ivós fajta,sőt...és semmi bajom nincs azzal,hogy barátjával kijár,csak ha tudom,hogy iszik,aggódom,mert ismerem,hogy átváltozik,és mint tudjuk az alkohol hatása alatt bátrabb az ember,,bevállalósabb.


Erről még nem beszéltem vele,de azt hiszem eljött az ideje. Mindenesetre előtte kiváncsi vagyok a véleményetekre,mit tehetnék.


Most is képtelen vagyok a vizsgámra tanulni,mert ez idegesit,és rossz...


Köszönöm



2014. jan. 12. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgot! Kérdezd meg, h mikor iszik, nem érzi-e úgy h kezdeményezni akar más lányoknál. Ha igazán szeret megoldjátok a dolgot.
2014. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeret tudom,csak mivel már láttam ugy viselkedni,nagyon aggaszt,és tudom mennyire befolyásolható,pedig már nem tinédzser...
2014. jan. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!