Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megbízom a páromban és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbízom a páromban és ő tényleg szeret, akkor nem fog megcsalni? Csalódtam már többször is, benne még nem, de sajnos már nem tudok úgy bízni senkiben, félek a csalódástól. Ha mégis bízom benne, lehet h nem fog visszaélni vele?

Figyelt kérdés

25/N


attól félek, ha szeretem és megbízom benne, nem gyanakszom, nem bántom semmivel, visszaél vele. de szerintem ha rossz vagyok hozzá gyanakvó akkor még inkább megcsal nem?


2014. jan. 13. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha itt gyk-n 90%-ban a kérdések trollkodások lennéének akkor valami hülye szöveget vágjak be ide is hátha te is csak trollkodsz?


A megcsalás-nem csalás témakör nem olyan, hogyha 1 megcsal akkor megcsalt mind.


Adott férfi és adott kapcsolat számít. Soha ne vetítsd ki a korábbi kudarcaid az új kapcsolatodra mert te magad leszel a méreg!

2014. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WheneverYouWant ***** válasza:
nem kell ennyire bonyolultan felfogni szivem... ugyan ilyen helyzetben vagyok... egyszerűen fel kell állítanod pár szabályt magad köré. Én mondjuk, amint tudatosul bennem hogy többet szeretnék a lánytól, elmondom neki ezeket a szabályokat. Nincs hazugság... nem az a baj hogy én nem tudom eltűrni vagy hogy ne tudnék megbocsájtani 1-1 kisebb hazugságért. Hanem az van hogy utánna mindig ott lesz bennem hogy ez most igaz lehet vagy megint valami kamu... Ilyesmit érzek a kérdésedben habár elégé érthetetlenül írtad le... de lehet hogy én is a választ( elég korán van még) Szal ha nincs meg a bizalom akkor nincs értelme belekezdeni semmibe.
2014. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 PearlDiver ***** válasza:

Jól mondod, ha megbízol benne és ő tényleg szeret, akkor nem fog megcsalni.

A többi kérdésed innentől kezdve értelmetlen, és csak a benned korábbról maradt szálkák miatt foglalkoztatnak. Ez teljesen érthető, de a szálkákat úgy lehet csak szép fokozatosan kihúzogatni, ha minden bizalmat megadsz neki.

Matematikára lefordítva (és kissé leegyszerűsítve):


bizalom = +1

bizalmatlanság = 0

csalódás = -1


Ha minél nagyobb számot szeretnél elérni a kapcsolatodban, abban a bizalmatlanság nem segít.

Ha folyton gyanakodsz konkrét ok nélkül, azzal nem csak őt keseríted el, magadtól is megtagadod a boldogságot.

Ezt az energiát inkább a kommunikációtokba fektesd, ha az működik, még ha gond is van, sokkal könnyebben fogjátok megoldani!

2014. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezen vívódom. Attól, hogy egyik megcsalt a másik nem biztos. De ez nagyon egyénfüggő is, hogy ki miért teszi meg ha megteszi. Egyesek pont azért mert az engedékenység miatt túl egysikú túl unalmas a kapcsolat, van aki pedig pont azért mert ettől félsz ezzel zaklatod, tiltod és elege lesz belőled. Plusz a tiltott gyümölcs mindig édesebb. Én is mindig lefektettem az alapokat, hűség tisztesség becsület őszinteség. Mégis megcsalt. És el se mondta.(pedig erre is megkértem) Talán mert tudta hogy gondolkodom erről a kérdésről. Pedig én nagyon nyugis tipus vagyok és nem ordibálok nem hisztizek vele hanem szép csendben kitörlöm az életemből. Legtöbben akkor is a hazugságot választják mert nem szeretnek konfrontálódni, vagy nem akarnak megbántani mindegy akármi az indok számomra nem elfogadható az hogy eltitkolja. Ne parázz ezen, mert amitől félünk sokszor bekövetkezik. Igyekezz mindent megadni a barátodnak, minél kevesebb okot adni neki arra, hogy másnál keresse a boldogságot. Aggódni ráérsz majd akkor ha gyanús jelek leszek. Tartsd nyitva a szemed.

Egy szingli sorstársad 25/L

2014. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó, mindig vannak gyanus jelek??én attól félek, h mi van ha meg se látszik, ki se derül??
2014. jan. 13. 12:11
 6/11 A kérdező kommentje:
és én úgy vagyok hozzá ugyanolyan jó mint előőte, holott már meg se érdemelné.
2014. jan. 13. 12:11
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, kérlek lazíts, mert sokszorosan megnehezíted a saját dolgodat! :)
2014. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik az egyénen, a lelkiismeret furdalás sokakat elárul de vannak piszok jó színészek is akiket nehéz tetten érni. Azért szerintem legalább apró jelek mindenhol vannak. Csak lehet az olyan, hogy az ember nem is gondolna összefüggésre. A hosszabb távú megcsalásnak vannak erősebb jelei, amikor már kezd érzelmileg átpártolni és tőled elhidegül, elmegy "ide oda" hanyagol stb azt észre lehet venni. Az egyéjszakást nehéz. Az első, 4 éves kapcsolatom vége derült égből villámcsapásként ért mert nem vettem észre, hogy már nem szeret. Egy pár napos romantikus hétvégéről térünk haza éppen, én tök boldog voltam már a közös jövőt tervezgettem meg minden.. másnap msnen(!) szakított velem. A kirándulás alatt hívta a nője telefonon, nekem azt hazudta hogy az anyja. Ismerkedett és mikor biztos volt a másik lecserélt. Máig nem értem, hogy lehetettem annyira vak. Talán mert én még szerelmes voltam és azon voltam, hogy boldoggá tegyem. Utólag visszagondolva objektiven és tiszta fejjel látom mit nem vettem észre vagy nem tuljadonitottam nekik jelentőséget. Eltűnt a szeméből a melegség, a bújkáló mosoly, a csillagó fény amit akkor láttam ha együtt voltunk. A szeretlek szóra nem jött válasz. (legalább nem hitegetett). Türelmetlen volt, ingerült még rám is kiabált amire korábban nem volt példa. Bár ez nem egyértelmű jel de ha összerakom a sztorit mégiscsak kitűnik belőle a viselkedés változás ami jellemezte a végén. De nem akarlak rémisztgetni! Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal! Biztos, hogy nálatok nincs szó ilyesmiről.

Nem lehet úgy élni, hogy folyton ettől rettegünk és kritikus szemmel vizslatjuk a párunk minden egyes megnyilvánulását. Be fogsz golyózni és tönkreteszed nem csak magad, őt és a kapcsolatot is. El kell engedni a félelmeket és élvezni az életet. Nevessetek sokat szeretkezzetek nagyokat éljetek vidáman és boldogan! Ennél jobb összetartó erő nem is kell.

2014. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,kedves vagy! tudod mit nem értek? ha annyira szeretted és olyan jó voltál hozzá, akkor miért csalt meg mással? és miért hagyott ott másért? :/ biztos nehéz lehetett. de azóta már biztos rájött,h hülye volt, hisz olyan embert hagyott el, aki talán jobban szerette mint azóta bárki :)
2014. jan. 13. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen rájött de nem engedtem vissza. Nekem akkor már nem kellett. De hiába is szerettem volna akkor még én is ilyesmit nem tudok megbocsátani.

Részéről gondolom nem volt minden tökéletes csak elfelejtette közölni. Inkább félrement mert az egyszerűbb és kényelmesebb. Én is hibáztam abban a kapcsolatban utólag már látom miket csináltam rosszul de akkor de akkor sem az a megoldás hogy kifelé kacsintgatunk. De mindig lesz aki a könnyebb utat választhatja mert gyenge vagy mert neki csak ennyit ért a másik. Sajnos nem feltétlen kell hibáznia a nőnek hogy megcsalják. Vannak akik saját elmondásuk szerint a tökéletes párjuk és kapcsolatuk

mellett is "frissítenek" időnként.Így működnek erre éreznek késztetést mégha nincs is hiány érzetük.

2014. jan. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!