Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető, hogy majdnem eltörte a kezem akkor is ha én voltam hibás?

Figyelt kérdés

A barátom ex idegenlégiós.Már 3 éve vagyunk együtt.Néha voltak rossz pillanatai de általában normális.

Tegnap csak ült magában és nézett előre a semmire.Én ezt furcsálltam és odamentem és a vállára tettem a kezem és megkérdeztem,hogy valami baj van.

De ő rögtön védekezett és majdnem eltörte a kezem.Kicsavarta és ellökött.

Bocsánatot kért.De bennem egy világ dőlt össze.Nem hittem ilyennek :(


2014. jan. 13. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért voltál hibás és miben?
2014. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Lehet érte valami lelki trauma, ami okozhat ilyet. Én a helyedben átgondolnám az egész helyzetet. Biztos, hogy a későbbiekben ez rosszabodni fog.
2014. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyre jobb meséket találnak ki az emberek
2014. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert mondta,hogy előfordulhat ilyen én meg lényegében megijesztettem
2014. jan. 13. 18:26
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
sajnos gyakori az ilyen reakció katonáktól, idegenlégiósoktól stb. sokszor poszt traumás stressz okozza, lehet nem ártana szakember segitségét kérnie. valósznüleg tényleg nem tudasan csinálta tehát nem tehet róla, nem olyan mitn amikor valaki mérges és elborul az agya, de hogy máskor ne forduljon ilyen elö utána kéne járni az oknak. könnyen lehet épp olyan emlék járt az eszében arra gondolt vissza ami miatt ez lett rá a rekciója mert kicsit összemosodott a képzelet a valóséggal. elmondta mire gondolt éppen?
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem a te hibad!!Nyilvan az idegen legio nem tett jot az idegeinek.De az onfegyelmet is megtanulhatta volna....Ha rendszeresen bant akkor vagy pszichologos vagy inkabb hagyd szerintem.
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem látom át, hogy itt te hol hibáztál?
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 WheneverYouWant ***** válasza:
37%
Nézzél háborús filmeket... meg vannak pont ilyen témájú is hogy arról szól hogy milyen lesz valakinek az élete miután hazajön... Megoldást erre egyik film sem ad, de legalább megértheted hogy mért ilyen.
2014. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dwight Schrute ***** válasza:
3%
egy újabb troll, aki a tv-ben látott dolgokból merít ötletet és kiírja ide.
2014. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
7-es!!! megijesztette váletelenül amire a párja igy reflexböl, sajnos őt pont erre képezték ki....
2014. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!