Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Szerintetek? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Szerintetek? 21/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megismerkedtem a netről egy fiúval. Találkoztunk is, minden nagyon jó volt. Viszont azt mondta, hogy majd eldől mi lesz, alakulgat a dolog. De én már most úgy érzem, hogy nem bírom, hiányzik...azt mondta alakulgat...szóval még így se biztos semmi. Még most kéne megszakítanom vele mindent, amíg még kevésbé szoros az egész?
2014. jan. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok nem működnek, főleg nem 21 évesen. Én a helyedben abbahagynám, mielőtt túlságosan beleélném magam.
2014. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne működne, ez hülyeség !

Nekem is 2 éves kapcsolatom van, távkapcsolat, 22 voltam, ő 18 mikor megismerkedtünk, minden hétvégét, együtt töltünk, 80km van köztünk, tudjuk, hogy elöbb utobb összeköltözünk stb... simán működhet, csak akarni kell, ja a anyarakat meg végig együtt töltöttük, szval ezért kiscsaj ne add fel !!!

2014. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora az a távolság és milyen gyakran tudtok találkozni?


Sok mindentől függ ez.

2014. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Leírod privátban?
2014. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mit számít az?
2014. márc. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!