Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg ezt a barátnőmről, hogy elkerüljem a konfliktust?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a hisztin kívül, hogy lehet leszűrni, hogy meg van a csajnak. Nem akarok rákérdezni, mert friss kapcsolat, de az ex nőm nagyon kibírhatatlan volt ilyenkor,nyavalygott meg hisztizett ezért most itt nem akarom, hogy ugyanez legyen.
2014. jan. 13. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Uh. Ilyenkor én is mindenkinek leharapom a fejét. Van akinek megdagad a melle vagy patis lesz az arca. Csak figyeld a jeleket. Vagy ha nem esik le akkor kérdezd meg tőle hogy mikor van meg neki nehogy atomtámadás érjen felkészületlenül. :)
2014. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Látom, nehéz napjaid vannak!"

"Azt hiszem, hogy véresen komoly a helyzet!"

"Csak nem megjött Piroska néni Csurgóról?"


Ha nem akarsz ilyen hülye kérdéseket feltenni, akkor strigulázhatsz, hogy mikor kezdte, mikor fejezi be a hisztis időszakot, és várd ezt a következő hónapban (28 nap múlva - persze ez eltérhet). Ha ismétlődik, akkor az van neki. Ha gyakrabban teszi, akkor amúgy is hisztis.


Tehát ha nem akarod megkérdezni, akkor türelmesnek kell lenned és várni.


Egyébként én megkérdezném. Ha igazán a barátnőd lenne, el is mondaná.


44/F

2014. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyire friss..?


Sztem simán rákérdezhetsz...(ha éltek nemi életet mindenképpen)

Bár én mindig mondtam a páromnak/ expárjaimnak..


Az, hogy tudod, hogy meg van neki mit változtat a viselkedésén?

2014. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es...ezektől a kondatoktól sikítófrászt kapnék:)
2014. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(Mondatok)
2014. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Nem gáz az...Én pl nem leszek hisztis tőle, ez is emberfüggő. Volt barátom nem nagyon vette észre, csak mikor elutasítottam a szexet.
2014. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért szólok..hogy ne a szxet kelljen elutasítani... Radásul akkor tudja, h nem ér minket melepetés 9 hónap múlva..:p
2014. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pattanásos lesz az arcom eléggé olyankor:S

Viszont ha látod,hogy hisztisebb, akkor szép nyugodtan kérdezd meg,hogy piros betűs napjai vannak? Ha együtt vagytok az ilyenről nyíltan beszélgethettek.

2014. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!