Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kivel. Megbeszeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kivel. Megbeszeljem a broblemaim, nincsenek mar barataim se. Mit tegyek? Pls. Normalis valaszokat!

Figyelt kérdés

Tudom helyesirasom katasztrofa bocsi...stb.

Tettem egy ket dolgot amit talan nm kellet volna,megbantam oket xy is nm egyszer kertem bocsanatot...de nem akar megbocsatani! Hogy mit is tettem amiert nm akar megcsatani? Hat kb. Aszt h sokat jart Discoba es egyeb szorakozohelyekre es xy-nak tettem egy megjegyzest h milyen murvasan viselkedik asztan ez kiderul es asztan en lettem a szarkdvero kis ribi no ha az nm szamit h ra szal a pasimra s jarni akar vele meg zaklassa es leribiz a hatam mogot...hat na..nm vagyok szentike en se...a masik baratomal osszevesztem de nagyon. Pasim aszt monta h ha nm szopom le kidob..ha visszont valalom kitteszi fb h jarunk. Pff...valaki segitenne? Tudom h nm az elet nagy gondjai meg ugyis megy tovabb az elet csak mar faj legbelul h ez alakult ki..foleg h mar kicsi koromba is kivoltam kozositve mar kezdem ujra megszogni..nm jarok sehiva szirakozni..leginkabb itthon olvasok..vagy netezzek..tanulas tener nincs problemam..csak

1 ranaral ki ram v szalva 3 eve mar s alig varom h szanaduljak tole..


2014. jan. 13. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*Problemam
2014. jan. 13. 19:59
 2/8 pixie.cute ***** válasza:

Beszélgess normális emberekkel, elég hülye ismerőseid lehetnek ez alapján... bár mit várunk a mai fiatalok nagy részétől...

Meg te is gondold át mit mondasz. Mély levegő, számolj el 10-ig, aztán mondd ki. Néha sokkal jobb, ha megtartjuk magunknak a véleményünket

2014. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan hihetetlen amit írtál. Valószerűtlen. Hacsak nem nagyon fiatal vagy, 14 éves?
2014. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szüleidtől se tudsz segítséget kérni? Vagy pl. pszichológussal beszélgetni?
2014. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok..es nincs eselyem lelkidokizni..
2014. jan. 13. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nincs esélyed? Fordulj esetleg a tanáraidhoz, vagy esetleg a háziorvos is tud ajánlani pszichológust (és neki orvosi kötelessége is a titoktartás, szóval ha a háziorvoshoz fordulsz, ő nem fog beköpni).
2014. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tanaraim kizart! Csaladorvoz meg mesze van kicsit..anyukamnak se tuttam megnyilni
2014. jan. 13. 20:21
 8/8 anonim válasza:
Nyííj meg neköm!!!! xd
2014. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!