Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megengednétek a "félrelépést" a pasitoknak egy alkalommal? Mit gondoltok róla, hogy megengedte a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én csak vele feküdtem le, neki viszont én vagyok a 4. így megbeszéltük, hogy úgy korrekt, hogy esküvő előtt lefeküdhetek egy nővel akivel akarok de csak egyszeri alkalom, mert mondtam neki, hogy engem ez zavar, hogy mással nem voltam, kisebbségi érzésem van ez miatt.
2014. jan. 13. 23:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Én nem. Ha máshol ki akarja magát élni, és én nem vagyok neki elég, akkor csinálja nélkülem. Ha igazán szeretne a párom, akkor nem kéne neki más nő egy éjszakára sem.

(24/N, és a párommal feküdtem le egyedül, ha érdekel)

2014. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
IT'S A TRAP!
2014. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
31%

Ha már itt tartunk, akkor neked is hárommal kellene,

és annyiszor mindegyikkel, ahányszor ő is szexelt !!

2014. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, úgy lenne az igazán korrekt és egyenlő.Bár akkor még nem ismertük egymást, azt sem tudtuk hogy a másik a világon van.
2014. jan. 13. 23:59
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Ez kv@ jó :)

mégis hogy kell elképzelni? Együtt nyaraltok a Horvát tengerparton, meglátsz egy csinibabát aki rádkacsint, majd közlöd az asszonnyal hogy most kihasználod a Jolly Jokered és reggel kielégült mosollyal mellé fekszel, ő meg érdeklődve kérdezi hogy "na, jól megdugt@d szívem?"


Ennél nincs lejjebb...

2014. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem,nem lenne korrekt. Nem tehet arról,hogy csak mert mással nem feküdtél le megteheted.Hiába lenne megengedve,akkor is megcsalás.Ennyi erővel közölhetnéd,hogy mással is leakarsz feküdni,mert még mindig nem 4.

Úgy döntöttél,hogy elveszed,a hűség hozzá tartozik a házassághoz.Lehet,hogy azt mondja,hogy rendben,de akkor is ott lenne benne a dolog.

2014. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

Azok előtted történtek. Neked is adott volt a lehetőség, hogy annyit kufircolj, amennyit akarsz. Neked azokhoz a pasikhoz semmi közöd.


Ennyi erővel megint nem lesz korrekt, mert te egy lánnyal lefekszel, miközben együtt vagytok, ő viszont egy pasival sem fekszik le, miközben együtt vagytok? Vagy mindkettő, vagy egyik sem.

2014. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem az, hogy nem "engedném", hanem alapból nem kellene olyan pasi, aki a dugások számából meríti az önbizalmát, és ezt az egész bizniszt "korrektnek" gondolná.
2014. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
43%
Mindent vagy semmit? Ez itt a kérdés :D
2014. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Akkor honnan merítsem az önbizalmam?Több férfival feküdt le a barátnőm mint ahány nővel én!

Akkor így hogy legyen önbizalmam?

2014. jan. 14. 00:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!