Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagytok a férjetekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagytok a férjetekkel, akkor is, amikor fáradtak vagytok vagy nincs kedvetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok vele csak akkor, amikor nekem tényleg kedvem van hozzá, akkor panaszkodik, hogy neki ez kevés. Így amikor kezdeményez, akkor együtt vagyunk. Perzse én is szoktam, de csak akor, amikor nekem van kedvem hozzá, így kb. 2 naponta együtt vagyunk. (Két gyerkőc mellet, 2 éves, 4 éves)Amikor így vagyok vele, akkor van, hogy nem tudok elmenni. MA meg is kaptam, hogy milyen jó volt velem tegnap, dehogy nekem nem volt jó, mert nem mentem el. Mondtam neki, hogy fáradt voltam. Azt mondta, hogy most vagy szexelünk vagy nem, ha szexelünk nem érti, miért nem tudok elmenni. Elmondtam neki, hogy mert fáradt voltam, és nem voltam ráhangolódva. Az volt a válasza, hogy szerinte igazán bevallhatnám, hogy furcsa amit beszélek, mert szerinte, ha valaki együtt van a másikkal akkor el tud menni. Tudja, hogy nekem kevesebb az igényem és hozzá igazodom. Nem értem mit nem lehet ezen megérteni, hogyha nem tudok ráhangolódni, nem tudok elmenni. Ha akkor lennék csak vele, amikor rá vagyok hangolódva, akkor szarban lennénk. Volt ilyen időszakunk... Mit tesztek ilyen esetben? Mit tennétek?
2014. jan. 14. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így teljesen normális, neki kellene kicsit jobban megértenie a dolgok működését...
2014. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem mennék bele, ha nem lenne kedvem hozzá. Szerintem csak akkor jó, ha mindkét fél egyaránt élvezi, és alap esetben ezt a másiknak is így kellene gondolnia. Nem értem a férjedet, hogy mit nem ért ezen.
2014. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, szerencsére olyan házasságban élek, ahol a dolog kölcsönösségen alapul.

HA nekem bajom van, nincs kedvem, akkor inkább megkérdi, mi a baj, minthogy elvárja a szexet, illetve fordítva.


Mondjuk pont tegnap volt egy kérdés egy leendő anyukától, hogy a férje benyalt vala vírust, hasmenése van, de hát babaprojekt, este szexelni kéne... és meg se fordult a fejében, hogy a férje esetleg a wc-re futkosás miatt talán nem feltétlenül a szexre gondol, ha ágyat lát aznap este :(

2014. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt a férjed a hülye. Ha nem vagy vele, az a baj, ha együtt vagy vele, miközben nem vagy ráhangolódva, akkor az a baj. Fáradtságot nem lehet csettintésre elmulasztani... és igen, akkor is, ha szeretem a másikat, lehet olyan, hogy nincs kedvem a szexhez, és attól, mert az ő csodaszerszáma belémcsusszant, attól nem változik meg varázsütésre a helyzet :).


Én alapvetően szoktam a párommal együtt lenni, ha nem kívánom annyira is, hogy neki jó legyen, de ő ezt nem várja el, és megérti, ha nem csináljuk, mert fel vagyok puffadva vagy menzeszes görcseim vannak vagy rosszul vagyok. Tehát nekem még csak nem is kellene az ő kívánalmai miatt csinálnom akkor, amikor nem kellene, de miatta megteszem, és nekem az is jó, ha neki jó. Csak akkor lennék dühös, ha megmondanám neki, hogy bocs, most ne, és utána nyafogna (1-2 ilyen alkalom volt csak, de megbeszéltük utána).

2014. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtan én se tudok elmenni, de még csak nem is nedvesedek. Egyszer mondta a férjem, hogy nem gond, csak hanyatt dobom magam és kész, majd ő teszi a dolgát. Azt hitte, hogy majd felébreszti bennem a vadmacskát. Ciki vagy sem, de elaludtam. Azóta inkább hagy pihenni és ha azt mondom, fáradt vagyok, felfogja, hogy tényleg fáradt vagyok. Úgyhogy mi általában reggel szexelünk, ha hétköznap szexelünk.
2014. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Megmondanám a férjemnek a helyedben, hogy ezzel teljesítménykényszert erőltet a helyzetre, és eléri hosszú távon a megjátszott orgazmust, ami pedig éket ver felek közé. Fogadja el, hogy ez nem egy erőltethető dolog, és akkor is lehet kellemes egy együttlét, ha épp nincs orgazmusa az egyik félnek. Nem vagytok már gyerekek, beszéljetek nyíltan.
2014. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

:)

Marha egyszeru :)

Kimondom a varazs szot: csinald nyelvvel :)

Ha van kedve csinalja, ha nincs bealszunk... Ha nagyon faradt vagyok csak ezzel tud rahangolni! :)

2014. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nagyon tudatlan :)

Felnőtt ember ilyeneket mond LOL

2014. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, akkor nem. Vagyis fáradtan igen, mert van, hogy akkor is van kedvem. De ha nincs kedvem a szexhez, akkor nem. Nem is várja el, sőt, ha mégis belemennék, de érzi kicsit a kedvetlenségemet, vagy hogy nem ott járok agyilag, akkor nem is hajlandó folytatni, mert az lelombozza.

Nincs ebből vita, mert már ismerjük egymás igényeit, átlagban heti 2-szer vagyunk együtt. Mindketten többre vágyunk, de 2 gyerek mellett napközben lehetőség nincs, este meg már energia:(

2014. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Százezerszer elmondtam már neki, hogy azért mert nem megyek el még igen is jól esik, hogy együtt vagyunk, mert szeretem! Számára ez nem elfogadható. Szerinte, csak akkor jó a szex, ha elmegy valaki. Mondtam neki, hogy lehet, hogy nektek férfiaknak ez így működik, de nálunk nőknél nem. Nem érti meg.
2014. jan. 14. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!