Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! 30 fölötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 30 fölötti férfiak véleményére lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Adott egy jól működő párkapcsolat-kb fél éves- nagyjából minden nap találkozunk.

Nekem most kényszer megoldás fog lépni az életembe, ami miatt drasztikusan csökkenni fog a találkozásaink száma.

Beszéltem erről vele, hogy jó-e ez így neki, azt mondta megoldjuk. Mit mondott volna persze..szeret engem és én is őt, nagyon.A kérdésem a következő lenne, vajon túl él-e egy kapcsolat ekkora visszaesést szerintetek? Nagyjából heti 1 maximum 2 alkalomra fog leredukálódni a találkozásaink száma.Én nagyon szeretem és félek, hogy elveszítem.


Köszönöm a válaszokat! 27N


2014. jan. 14. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni!Túl fogja élni a kapcsolat már ha valóban akarjátok.
2014. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez még a jövő muzsikája. Nehéz megjósolni. Lehet még bármi.
2014. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Annál jobb lesz, majd mikor találkoztok. Szerintem nem törvényszerű, hogy elveszíted emiatt. Én ahogy látom, inkább úgy mennek szét kapcsolatok, hogy mindig egymásszájában vannak a felek és nincs magánéletük, ezért ráunnak egymásra és a végén már minden már csak kötelezettség, és az meg fos úgy.


Sok sikert nektek!

2014. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezentúl jobban fogsz neki hiányozni. :)
2014. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy kibírom soha nem voltam még ennyire szerelmes, benne nem vagyok biztos..
2014. jan. 14. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:

A hetente 1-2 alkalommal bőven van időtök egymásra, akkor bepótolhatjátok azt, ami hétköznap kimaradt.


Néha jó is egy kis csaj mentes nyugi, csak ha ez őszintén megmondanánk, abból sértődés lenne.

2014. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy ennyire bízol a pasidban...
2014. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor nem fogtok szétmenni ilyesmi miatt:)


A férjemmel a mi kapcsolatunk is túl élte a heti 1 találkát, de az a legelején volt...és azt is hogy egymás szájában voltunk...ahogy fentebb írták. Mi ezt élvezzük. Ettől még nem untuk meg egymást.


Szóval attól sem kell félned, ha majd összeköltöztök:)


27/N

2014. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem bízom benne, csak eddig sokat találkoztunk erre volt igénye mindkettőnknek, én csak attól tartok, hogy ez így már nem olyan lesz
2014. jan. 14. 13:56
 10/12 kendrazoltan ***** válasza:
Ez mind attól függ, hogy az említett kényszermegoldás mennyi ideig tart majd (bár csak feltételezés, de gondolom költözésről van szó, ami miatt megnövekszik a "földrajzi" távolság), továbbá attól (de leginkább attól), hogy az együtt töltött időt mennyire tudjátok tartalmasan tölteni (a tartalmas mindenkinek mást jelent, ennélfogva ezt magatokra kell "optimalizálni").
2014. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!