Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint tönkreteszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint tönkreteszem a kapcsolatunkat. Van egy két rossztulajdonságom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindigis volt egy probléma az életemben.Képtelen vagyok nemet mondani az anyukámnak.Már lassan 20 vagyok a párommal meg komolyabban elkezdtünk tervezgetni,mert már 6éve vagyunk együtt.Viszont egyszerűen ha anyu mondd valamit ugrok neki,a párom szerint nem kéne mindig ezt csinálnom mert a helyzet az,hogy szerinte anyu mindent velem csináltat meg a házimunkátol kezdve a legapróbb kis scannelésig mindent.Én csak szeretetböl meg talán egy picit félelemböl is nem tudokk neki nemet mondani.Már többször fordult elő az,hogy anyu miatt mondtuk le a randinkat egy olyan dologért amit anyu is megtudott voolna csinálni stb .. Viszont az utóbbi időben már a szavahihetőségemet is megkérdőjelezte a barátom,mert nem mindig tudom betartani neki az igéretemet vagy pontatlan vagyok,de mindig valami olyan dolog miatt amit anyu szervezett be vagy megkért rá.A nővérem már többször rámszolt h álljak a sarkamra mert anyu kicsit forrófejű(a nővérem is ) és szerinte legyek én is kicsit előretörőbb,mert rámehet mindenem ha nem tudok semmire se nemet mondani.A párom most ugy felhuzta magát h azt mondta ha nem hagyom ezt abba elveszíthetem őt emiatt,mondta h nagyon szeret de nem csinálhatok hülyét belöle ha anyu hirtelenségböl azt gondolja.Tudom,nem a legjobb barátnőtípus vagyok,de szeretnék még sok évig együtt lenni vele és már a fülén jön ki az anyukám.Azt se tudom mit csináljak vagy hogyan,már teljesen elvagyok kenődve :/ engem így neveltek és nagyon nehéz ellenszegülnöm
2014. jan. 14. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözz el.. nem jársz egyetemre?
2014. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban bosszantó, ha minden kis szarra rögtön ugrasz. Persze megértem, az anyád, de azért a csicskaság és a segítség között is van különbség. Próbálj kevesebbet ugrálni neki, ha anyud megtud xy dolgot könnyedén csinálni, akkor csinálja meg ő, ne te.
2014. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy a másik ami még gondd,hogy olyan szakmát fejeztem be,amit gyorsan megis utáltam.Még fiatal voltam és nemtudtam milyen szakot válasszak és anyu döntött helyettem..sajnos -.- Mostmeg ugy állok hogy pályamódositás és rengeteget kell tanulnom ami miatt a páromat nem tudom előtérbe helyezni,ő meg ugy érzi félresöpröm
2014. jan. 14. 15:11
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
írtam, ha gondolod, beszélgethetünk erről.
2014. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
100%
Meséld el anyudnak, hogy most már elkezdesz leválni róla, hogy ne egyik pillanatról a másikra kelljen majd. Neki is könnyebb lesz így. Kérd meg, hogy nem minden apróságra téged ugrasszon, tanuld meg felismerni azokat a helyzeteket, amikor mondhatsz nemet és azt is kell! A párod segíthet ebben a felismerésben a legtöbbet!
2014. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját tetteidet te irányítod, senki sem fog fegyvert rád, tisztában is vagy vele, mit csinálsz rosszul. Akkor miért folytatod?
2014. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!