Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt a párommal, szeretjük egymást és jól ki is jövünk. A "gond" az hogy ő csak 8 általánost végzett, én pedig a második mérnöki diplomámat csinálom éppen. Mindketten dolgozunk, én is a suli mellett. Pár ismerősön szerint ez nagyon nagy különbség. A véleményetek érdekelne és, hogy ismertek-e hasonló párkapcsolatban élőket? 28 éves lány vagyok.
2014. jan. 14. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk engem érdekelne a miértje, hogy miért csak 8 általánost végzett?
2014. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen ismerek,mi a párommal:-) Én diplomás vagyok ő meg sima autószerelő. 6- éve vagyunk együtt,boldogan:-)
2014. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És te fogod öt eltartani? Anyukámék is igy vannak....az anyám tarja el a.nevelöapám
2014. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen mert nem szeretett sohasem tanulni. 15 évesen elment dolgozni inkább.
2014. jan. 14. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
#3-asnak!!! Azért mert 8- általánost végzett,az nem azt jelenti,hogy munkaképtelen!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az hogy jár valaki iskolába, az szerintem nem baj. Az ha buta, az könnyen baj.

Ha egyébként vág az esze és gyorsan felfogja, megtanulja az újdonságokat, akkor sztem semmi gáz. Szégyenleni nem kell, de persze ha téged zavar hogy te többet keresel, akkor szar lesz... (Engem férfiként rohadtul zavarna :D )

2014. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet óvatosan kellene kezelned az ismerőseid vagy legalábbis a véleményüket.Lehet nekik nem az elsődleges szempont hogy te boldog vagy e hanem hogy lehessen büszkélkedni kinek milyen barátja van.És őszintén mi a fontosabb a boldogságod vagy az ismerőseid véleménye?
2014. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a diploma nem minden, sok esetben egyáltalán nem jár együtt intelligenciával... nagyon sok jó szakember van, akik a szakmájuk mesterei és nem végeztek egyetemet. itt az a kérdés, hogy Ti mennyire vagytok egy hullámhosszon, tudtok-e beszélgetni, lelkileg-szellemileg tudtok-e társak lenni? attól mert nem járt felsőoktatásba, még lehet művelt, szeretheti pl. verseket, színházat akármi lehet. akkor van probléma, ha "szakadék" van köztetek emiatt nem tudtok egymásnak támaszt nyújtani, ha nem tudtok rendesen megbeszélni bizonyos dolgokat, pedig lenne rá igényetek. amíg harmonikus kapcsolatban éltek együtt, addig ne számítson senkinek a véleménye
2014. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha rendelkezik azzal az értelmi szinttel, ami téged kielégít, akkor nincs baj. Egy ismerősöm pszichológus, férje "sima" szaki, nagyon boldogok együtt már jó rég óta.


Egyszer én is összejöttem majdnem egy lánnyal, 8 általánosa van, de tök jól elvoltunk. Nyilván nem vele beszéltem meg a mérnöki fortélyokat (mérnökhallgató vagyok), de vele is megtaláltam a közös nevezőt.


Fő, hogy ti hogy érzitek magatokat. Ha nemcsak a szerelemtől elvakulva érzed magad boldognak, hanem valóban jó minden, akkor nincs probléma

2014. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért keresne kevesebbet egy 8általános végzett mint egy többdiplomás itt?A tapasztalataim szerint egy szakmunkáspapírral se rendelkező de hozzáértő férfiember többet fog keresni mint egy átlag diplomás több nyelvet beszélő ember.Persze egy villanyszerelőnek nincs meg az esélye hogy havi egymilliót keressen hacsak nem vállalkozó de a diplomások 90% soha se fog többet keresni mint egy hozzáértő villanyszerelő aki csak kitanulta a dolgát.
2014. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!