Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyúan megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan megbántottam a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy piti dolgon veszekedtünk, és dühömben leanyáztam, ráadásul msn-en, ami neki többet jelent, mintha élőben tettem volna, mert szerinte az írott sértés sokkal nagyobbat üt.

Mit tegyek? Az egyszerű bocsánatkérés itt már nem segít... :(


2009. dec. 1. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
HOGY TEHETTÉL ILYET???? Elméletileg szereted őt, ráadásúl ő egy hölgy! Én a barátnőd helyében alaposan az orrodra pirítanék! Ilyet nem szabad csinálni, vagy ha csak kicsúszott... Hát, nem is tudom. Szerintem gondolkozz el jó mélyen mit is tettél, mert szerintem ha csak ENNYIRE becsülöd őt, meg se érdemled...
2009. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából tényleg durva !! de gondolom nem szakított szval szeret tehát azt is lehet h elmondod neki h mennyire szereted kiöntöd a szíved és utána hagyod kicsit gondolkodni 1 hét v pár nap és utána újra beszélni :)
2009. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát most teperj rendesen, lesd a kívánságait, mondd el, mennyire szereted stb. de szerintem egyszer-kétszer kérj bocsánatot és mondd, hogy kicsúszott, de ne ezzel indíts mindig, mert egy idő után idegesítő :)
2009. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kérj tőle őszintén bocsánatot, vigyél neki egy szál virágot, vagy csokit, és mondd neki, hogy szereted, és csak az idegesség beszélt belőled, és ígérd meg neki, hogy nem fordul elő többet! És lehetőleg ne msn-en tedd, hanem személyesen
2009. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

szia

hát én is megharagudnék de ha őszintén bocsánatot kérnél akkor én megbocsájtanék ,,,nem anniyra észveszejtő bűn ez hogy ezért szakítson.

2009. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan már, majd ha ti is nagyon régóta együtt lesztek már, akkor meglátod minden naposak lesznek az ilyenek.

Ne edd magad rajta, majd megnyugszik.

2009. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
neked hogy esne ,ha összevesznél vele egy kis dolgon és ő meg anyázna neked?:( Biztos rosszul:S
2009. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

OFF

Tényleg én vagyok az egyetlen, aki a veszekedés közbeni anyázást, k.vázást, bunkózást <tetszés szerinti szidás>t a veszekedés részének, nem a kiegészítőjének tekinti?

ON


Írj neki levelet. Kézzel. Gyönyörűen. Őszintén. Írd le mennyire szereted, mennyire nem akartad megbántani, meg mindenféle ilyen drámai romantikus vackot, annak mindig bedőlünk. Aztán ezt tedd bele egy szép borítékba. Válassz egyszerűt, romantikusat, de olyat ami illik is hozzá (általában a megfelelő színű, kissé rusztikus jó választás, de találsz mindenfélét).


Na, ezzel a borítékkal az a dolgod, hogy egy szál rózsával odacsempészed valahogy a szobájába, együttműködő rokon előny. Ha nem megy, akkor oldd meg, de ne személyesen add át.


A levél végén hívd randevúra, ahol bizonyíthatod mennyire nagyon. A randevú legyen lilaködös és tökéletes, és te is legyél igazi szőke herceg a meséből.

2009. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Egy anyázás ilyen nagy dolog?:)
2009. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát nem tudom, mi szoktunk anyázni veszekedés közben, és ebből nincs nagyobb harag mint bármelyik más sértésből. Szerintem az hogy esetleg leanyázod, attól még nem feltétlenül szidod tényleg az anyját. Ez egy szólás és sokan használják
2009. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!