Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális reakció szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális reakció szerintetek a barátomtól?

Figyelt kérdés

A barátomról tudni kell, hogy sosem ébred fel az ébresztőórára, és lehetetlenség 10 percnél korábban felébreszteni.

Ilyenkor hagyom, mert nem akarom rángatni.


Ma vizsgája volt reggel, fél 7-kor csörgött ébresztgettem de semmi... így hagytam hogy az ő dolga.

8-kor elkésve kelt és kiabált velem hogy tudom jól hogy vizsgázik mirét nem ébresztettem fel és hogy lehetek ilyen felelőtlen 21 éves létemre...


Mondtam neki hogy nem az én kötelességem felébreszteni, erre azt vágta a fejemhez hogy ez igaz, de miatta mvolt fent hajnali 2-őig (szeretkeztünk)


Aztán dúlva-fúlva elment.


Vélemények?



2014. jan. 15. 12:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

én tuti addig puszilgattam volna a szerelmemet, amíg felébred.. :D minden esetre nem hagytam volna, hogy elaludjon, főleg ha vizsgája van és én fent vagyok ő meg köztudottan nehezen kel.

20N

2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Miért nem mondtad neki, hogy de hát te próbáltad felébreszteni, de nem reagált? Egyébként nehéz igazságot tenni, mert a te viselkedésed is érthető, el akarod kerülni a feszültséget, de ha ez indokolt, mint most, akkor igen akár egy pohár vízzel is de fel kelthetted volna.
2014. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Sajtoreferens ***** válasza:
100%
Véleményem szerint fél7 és 8 között 90 perc van, ami több, mint 10. Amúgymeg 21 éves létedre tudnod kéne, hogy nem csak azt tesszük meg a barátunkért, ami a kötelességünk, hanem azt is, amivel segítünk neki.
2014. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Igen de mindig félek hogy akkor meg amiatt akad ki hogy miért így keltem...puszikkal IS lehetetlen kelteni

Eze mellett sok más problémáink is vannak, és mindig elvileg én vagyok az okozójuk de most nem tudom eldönteni hogy neki van-e igaza

2014. jan. 15. 12:10
 5/33 anonim ***** válasza:

mindketten hibasak vagytok szerintem.

o azert, mert ha tudja hogy vizsgaja van, lehetne annyi felelossegtudata, hogy nem szexeltek hajnali kettoig, hanem kipiheni magat es majd bepotoljatok maskor. raadasul rajtad veri le az egeszet.

te is hibas vagy, mert te is tudtad, hogy vizsgaja lesz es megis sokaig fent voltatok. majd reggel tenyleg tobbett megtehettel volna hogy felebreszd, ha mar egyszer volt olyan hulye, hogy nem gondolkodott elore.


levonva a kovetkeztetest: nem kellett volna igy lekiabalnia, hanem elore gondolkodhattatok volna, mindketten. lesz meg boven alkalmatok szexelni ezutan is, a vizsga lehetett volna fontosabb :)

2014. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Az ő élete.Ha elakarja baxni akkor tegye.Kár miatta idegeskedni.
2014. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

De én csak azt nem értem miért is én vagyok a felelőtlen 21 éves létemre?


Sokszor odáig fajul hogy meztelenül arra ébredek hogy az anyja ott áll mellettünk és ébresztgeti őt, mert nem kelt még fel....


ÉS ha egyedül lakna? Akkor kirúgják mindenhonnan?

2014. jan. 15. 12:12
 8/33 lac1434 ***** válasza:
Egyszerűen próbáld vizzel. Nem az mondom, hogy locsolj a nyakába 2 liter vizet, hanem pl egy deci, fél deci
2014. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb rájön,hogy hülyeséget csinál.A hisztid meg értelmetlen.
2014. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Figyelj, elég egyszerű a helyzet, de mivel neked még nem esett le, most leírom én neked: Ha tudja, hogy nehezen kel fel és tudja, hogy másnap sietnie kell valahova, ennek ellenére nem oldja meg semmilyen módon, hogy ne késsen el és időben felkeljen, akkor ne akadjon ki azon, mikor te próbálod ébreszteni és nem sikerül.


Láthatóan kb. le is szarja, hogy mi történik, ha elkésik és nem értékeli a próbálkozást sem. Persze abból ítélve, amit leírtál te sem próbálkoztál túl sokáig vagy túl hatásosan, de ez nem lényeg.


Mondd meg neki, hogy többet nem fogod ébreszteni próbálni sem, ha ez a gondja és akkor szépen majd kibasszák mindenhonnan.

2014. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!