Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lenne? FONTOS!

Figyelt kérdés

1 évet jártam a volt barátommal, 8 hónapja vagyunk külön, én már nem szeretem! Nem azért teszem fel a kérdést, de van egy lány a sulimban, 18 éves, és vele volt bulizni az exem, vagyis ismerik egymást, mert a lány volt barátja meg az én exem haverok, és egy ideje beszélget az exem meg a lány, és hétvégén együtt mentek haza, haza kísérte a lányt az exem, és nála aludt. Tudom hogy több nem történt, mert barátnőjének mondta a lány és hallottam, haza fele ölelkeztek, és miatta nem ment haza kocsival a többiekkel az exem hanem megvárta a lányt. Szerintetek szerelmes? Bocsi hogy bonyolult, remélem értitek, de facebookon is szerelmes kép van kint neki, szerelmes ki írások, hogy mikor megöleled mindennél többet ér stb...

17L - az exem 21 éves


2014. jan. 15. 12:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg van ez az oldal hogy Ask.fm és ott is láttam olyanokat ír neki hogy cuki meg haza fele séta:$ stb..
2014. jan. 15. 12:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy gyengéd érzekmeket táplál iránta.
2014. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*érzelmeket, bocs
2014. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
esélyes hogy beleesett csak nem meri elmondani vagy ilyesmi.
2014. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sajtoreferens ***** válasza:

Ha nem szereted, akkor miért FONTOS?

Valamelyik peremfeltételben hazudsz bizony.

2014. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelmes belé ilyen hamar, de jó úton jár efelé. Az biztos, hogy rákattant a kiscsajra.
2014. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Épp ezt akartam kérdezni, hogy ez most számodra miért is FONTOS ennyire?
2014. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kibonakozóban van a szerelem
2014. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs kibontakozóban
2014. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!