Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy 38éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy 38éves párom van?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, megismerkedtem egy 38 éves pasival, 1 hónapig dolgoztunk együtt, és utána végülis, megbeszéltük hogy megpróbáljuk együtt,nem tervezünk semmit előre, csak hadjuk, hogy alakuljanak a dolgok!Nagyon is jól megvagyunk, tökéletes a kapcsolatunk, rettentő aranyos, kedves, jóképű pasi.Van neki felesége de csak papíron, 1 éve szétmentek és külön is laknak,de van egy 10éves közös gyerek, a feleségnek is van más! Szerelem is kezd már kialakúlni, és tökéletes minden! Sokkal jobban megvagyunk mint az előzö pasijaimmal, akikkel korban jobban hozzám illenek, velük nem volt ilyen...sőőt..botrányos volt velük!! De szerintetek mennyire gáz ez az egész? Adjatok tippeket kérlek!
2014. jan. 15. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked ez jó mire adjunk tippet?
2014. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

'Van neki felesége de csak papíron'


hat persze, kislany, nyilvan ezzel etet a joember. 38 evesen kizarolag a friss tinip**cira gerjedt ra a megunt felesege utan, parszor megdug, aztan mehetsz a tobbi 'hoditasa' koze, a sullyesztobe.

2014. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan ennyi eszetek van 18-19 évesen? Az előbb pont egy ilyen írt. Szerinted mi a 3,14csát akar tőled egy majd 20 évvel idősebb faszi? Biztos boldog jövő elé néztek. Ja nem... Pár hónapig még dugni fog, aztán, ha kicsit kibékülnek a feleségével, akkor lapát, egy szót se fogsz róla többet hallani. Keress inkább egy korodbeli srácot, ne a vén gácikre nedvesedj be, már bocs...
2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Galaxis. ***** válasza:
49%

Ne tervezz hosszútávra :)

Amúgy gondolj bele, akár, hogy is alakul és megbeszéltek egy közös gyereket. mondjuk 23 évesen szülsz neki ő 42 éves lesz. Mikor te végre egy elején járó érett nő leszel ő akkor lép be a papi korszakba. (prosztata, aranyér, logo bőr stb)

Kívánni fogod a szottyadt heréket?

2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek. :-)
2014. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.


Igazából engem az is zavarna, hogy ha odajut a dolog, hogy tényleg közös gyerek, hogy akkor neki már nem lesz ugyanaz a hatalmas élmény, mint nekem, mert nem az első. mármint nyilván nagy dolog számára is, de már nincs benne az a plusz izgalom,hogy együtt jöjjetek rá a dolog nyitjára. az meg tényleg elég zavaró azért, hogy mikor te 60 vagy, egy még energikus nő, ő már majd' 80, és lehet, hogy az unokáit nem éri meg :\ mármint a tőled született gyerektől.


de én abba a romantikus képzelgésbe ringatom magam, hogy az emberek azért vannak kapcsolatban, mert ilyeneket szeretnének együtt idővel. ha nem látod, hogy ennyire hosszútávra is mehet a dolog, akkor szerintem nem lesz különösebb gondod belőle.. de ha én nem látnám, hogy akár odáig is vezethetne a dolog, nem akarnék vele lenni.


azt meg megértem, hogy a korodbeliek miért nem vonzanak, hidd el. de azért mondjuk 7-8 évvel idősebbek közt már van pár, akinek benőtt a feje lágya, és az még nem olyan hatalmas korkülönbség.

2014. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14:49es vagyok, azóta már nem az előző, hanem az előző előtti hozzászólás lett, amivel egyetértek :D
2014. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem hülye vagy te is és a pasid is! A többi ilyen cipőben lévő embernek is üzenem, hogy hülyék. A fiatal fél a kihasználás miatt, az idős mert egy gáz alak, hogy nem tud korban hozzáillőt találni! És az ilyen fajta emberek egyikét se tartom normálisnak.
2014. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Komolyan gondolod,hogy a felesége csak papíron a felesége?!

Látom,19 évesen még hiszel a mesékben...

2014. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"az ilyen fajta emberek egyikét se tartom normálisnak."


A szerelem vak és kiszámíthatatlan. Már bocs, de miért ne lenne normális? Mi van akkor ha tényleg szereti, és nem csak kihasználni akarja a lányt? Mert ilyen is létezik ám... Szerintem korkülönbségnek nincs jelentősége ha két fél igazából szereti egymást....

2014. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!