Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első beszélgetésetek a párotokkal (randi előtti)?

Figyelt kérdés

Minden történetet szívesen meghallgatom.



Köszönöm a válaszokat


2014. jan. 15. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tanított engem az egyetemen a csaj :D először csak házik miatt írt rám, hogy értem-e meg ilyenek. aztán elkezdünk chatelni anno. és a végén bevallotta hogy ilyen férfit még nem látott :D

taliztunk és összejöttünk. tanár diák szex volt :D 5 évvel volt idősebb. már nem vagyunk együtt.

2014. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- Cső

- Szevasz

- Fizetném a kávét.

- Hozom a brifkót. Ízlett?

- Finom volt, többször is be fogok nézni. DE lehet, nem csak a kávé miatt.

- Úgy legyen. 3-50 lesz.


Aztán elé csúsztattam a számlát, rajta a számommal.

2014. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos én egy igen durva szakítás, és egy éves nőundor után családi nyomásra felregisztráltam a randivonalra.

Nagyjából két hónapra rá jött egy olyan levél, egy lánytól, aki teljesen más hangvételben, most úgy mondanánk: normális módon írt. Visszaírtam. (ez egy hétfői nap volt) egész héten leveleztünk, pénteken telefonszám csere, köv. hétfő délután randi :)


Ennek 11. éve, idén lesz a 9. házassági évfordulónk :D

2014. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Együtt mentünk németországba dolgozni,megláttam és azt mondtam,hogy: Neee ha ő is ott lesz én nem megyek,végülis mentem,összejöttünk még az úton,mert a buszba egymás mellé kerültünk és kellemesen csalódtam,azóta 5-év telt el ő a vőlegényem:-)
2014. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Horvátországban, mit sem sejtve elengedtem a lengőajtót, mikor kiléptem a szállásról. Hallottam egy halk puffanást, majd egy női hangot, ahogy az elküld engem szép cifrán a búsba.

- Te érzéketlen *****, hát nincs neked szemed? Rám***** az ajtót? A ********!

Mikor megfordultam, egy alacsony lány nézett rám, egyik kezével az ajtót fogta, a másikkal orrát dörzsölgette, és úgy nézett rám, hogy ha pillantással ölni lehetne, nem élnék.

Mikor bocsánatot kértem, ledöbbent, hogy magyar vagyok... ezután, öltük egymást, amíg csak ott voltunk. Mikor eljöttünk, azt hittem, sosem látom többé.

Aztán, itthon is egymásba futottunk. Egy évig barátok voltunk, aztán 3 évig jártunk. Őrület volt az egész :)

2014. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ölembe hullott


buszon ültem nagy letargiába hogy melózi kell menni pedig nincs kedvem majd fékezett a busz és egy pöttöm lányka kuporgott az ölembe tágra nyílt szemekkel

mondtam neki ha már itt van fel se keljen

majdnem meggyilkolt :)


fél évvel később mentem haveromhoz nála volt barátnője és annak a húga

elsőre le se esett kicsoda csak amikor megláttam a szikrázó gyilkos tekintetet ez 8 éve volt

itt alszik mögöttem mert megy éjszakásba melózni

2014. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az exem ismerőse volt, néhányszor találkoztunk. Miután megtudta, hogy az exem pár hete kidobott, írt nekem facebookon, hogy hogy vagyok. Nem tudtam mire vélni a dolgot, mert társaságban történő udvarias csevegésen kívül sose beszélgettünk. Úgyhogy hamar rákérdeztem, hogy tulajdonképpen mit akar, miért ír. Erre azt a választ kaptam, hogy szeretkezni szeretne velem. Így, szó szerint.

Köpni-nyelni nem tudtam, mert ezt azért elég nagy pofátlanság így a nő arcába vágni, eléggé meglepett. De valahol imponált is (olyan típusú nő vagyok, akinek nagyon óvatosan, lassan udvarol mindenki, sose találkoztam még olyannal, aki ennyire a nyers szexualitással nyitott volna).

Az első randin már szexeltünk, egy hét után összeköltöztünk. Most is itt alszik mellettem :)

2014. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!