Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sűrgősen tanács kéne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sűrgősen tanács kéne! Írnátok választ?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel barátok vagyunk.nagyon bírom.múltkor megkérdezte h járunk e de nemet mondtam mert nem akartam párt.viszont most már nem tudom mit érzek iránta.egyre jobb érzem azt hogy szeretem.lehet hogy hülyén hangzik de mielött járok vkivel szeretem ha mondjuk előtte randira hív,udvarol meg ilyenek.de most emiatt lehet hogy már nem is érdeklem.nem merek beszélni róla vele.nem bírnám ki.de valamit tennem kéne.ha valaki tud akkor légyszives SŰRGŐSEN adjon tanácsot
2014. jan. 15. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy szeretnéd megismerni, mielőtt jártok, mert szimpatikus, de komoly kapcsolatra vágysz. Vagy haverok maradtok, vagy neki futtok a kapcsolatnak.
2014. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem alap, hogy randira hív és udvarol
2014. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nehéz róla beszélni,akkor csak játszd az eszedet előtte,tetszelegj neki majdcsak felfigyel rád.
2014. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok, hogy udvaroljon előtte egy pasi. Ezek nélkül nem is értem mit akart? Ha minden előzmény nélkül csak járni akar veled, az jelentheti azt is, hogy csak dugni akar egyet, mert be jössz annyira neki.
2014. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már jól ismerem.nem hív randira és nem is udvarol.pedig aki kèt éve tetazett neki annak udvarolt.nem vagyok az a tipus aki játasza magát.és köszönöm a válaszolat
2014. jan. 15. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen nagy problémáktól szenvednek az emberek.
2014. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószinűsitem,hogy elég fiatalok v.tok mindketten.Lehet,hogy a "járunk" kifejezés ebben az esetben,a randizást megelőzö kérdő szó?Vagy már a konkrét szex-re vonatkozó kérdés?Miért nem tanultok meg normálisan kommunikálni,nevén nevezni a dolgokat?És miért nem lehet megkérdezni ezt a fiatalembert?Harap? Ha nem vagy elég érett,hogy meg merd kérdezni,a párkapcsolathoz sem.Ez nem csak neked szól,hanem a többi éretlen tinihez is.Játszátok a komoly,kapcsolatokat,majmoljátok a felnőtteket,közben meg fingotok sincs az egészről.Sipircc vissza tanulni.
2014. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, nem mintha a felnőtteknek lenne bármi fogalma is róla. Mert ha lenne akkor nem érnének véget 2-3 év után a kapcsolatok olyan indokokkal, amely indokok már gyakran a kapcsolat elején megvolt.
2014. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el te egy programra. Színház, mozi, teázás, kiállítás, (jobb időben séta). És beszélgessetek ott. Ismerjétek meg egymás gondolatait a befogadott művekkel kapcsolatosan, és az arról kialakult gondolatok segítségével.
2014. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!