Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ö vagy én reagálom túl? Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ö vagy én reagálom túl? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta TV-zéssel akarok foglalkozni, elsősorban a műsorvezetés, szinkron és rádiózás érdekel. Folyamatosan kerestem a lehetőségeket de felsőoktatási szinten ezt tanulni nagyon drága lenne, így most "normális szakmát" tanulok az egyetemen, de mellette állandóan nézelődöm hátha van valami képzés. Végre találtam egy tök jó lehetőséget, egy művészeti képzés a TV-zés legnagyobb alakjaival, jelentkeztem és ki is választottak a 15-be. Nagyon örülök neki, izgatott is vagyok a barátom azonban nemhogy nem örül velem, borzaszót lehangoló. Egyáltalán nem akarja hogy ezt csináljam, mert szerinte a médiában szereplők "médiaprostituáltak mind" és nem akarja hogy ilyen VV6 meg Éjjel Nappal Budapest színvonal mellett fusson a nevem. Eleve nem ez a célom és jól össze is vesztünk ezen. Ez az én életem, kiskorom óta ezt akarom és mondtam neki hogy sajnálom de nincs beleszólása. Most kinek van igaza...? Jogosan kaptam fel a vizet? Így most akárhányszor szóba kerül ez a téma mindig puffog.

19/L


2014. jan. 15. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél olyan mint Robin Sherbatsky.
2014. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az életcélod, akkor jogosan várod el, hogy támogasson.

De tényleg.


Az megint másik kérdés, hogy nehéz szakma :) (nagyon)

2014. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd,hogy beleszóljon az álmaidba. Igazad van állj a sarkadra!!
2014. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad
2014. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez az álmod, támogatnia kéne

Nem baj hogy elmondja a véleményét, akkor se ha negatív, de támogathatna

2014. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magán a castingon is látszott hogy ez egy komoly képzés (rengeteg mindent kellett csinálnom, szavalnii, improvizálni, énekelni...) mindenfélét fogunk tanulni, az éneklésen, színészkedésen, hang és beszédtechnikán, táncon át a modellkedés és sminkkeléssel kapcsolatos dolgokig... És tényleg zavar hogy nem tud ebben támogatni, mikor végeztem a castinggal meséltem volna neki hogy mi hogyan ment, és ő csak arra volt kíváncsi hogy felvettek-e vagy nem és ha felvettek mikor lesznek az órák. "Köszi ennyi elég lesz". Hát ok :(
2014. jan. 15. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat egyik alapegysége a támogatás. Lehet hogy a barátod csak félt, hogy átvernek vagy csalódsz... nem mindenki fut be. Viszont mindenképp el kell neki mondanod, hogy kiskorod óta ez az álmod és ezt szeretnéd csinálni. Jó lenne ha támogatna, ahelyett hogy elrontja a kedved és elveszi az örömöd.
2014. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki számtalanszor, nem értei meg. Oké lehet a csalódástól félt, de magabiztos vagyok és tudom hogy menni fog. Én erre termettem.
2014. jan. 15. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszett az egyik VOLT barátnőmnek hogy én olyan sportot választottam ami "veszélyes" mer ugye foci közbe nem lehet megsérülni.És hát dobtam az álmod többet ér.
2014. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!