Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy győzödjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy győzödjek meg arról, hogy kellek-e még neki?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, heti egy találkozással. Nagy szerelemről van szó, sok-sok akadállyal, amiket együtt leküzdöttünk. Az utóbbi 1-2 hónapban elhanyagol, telefon és egyebek terén, mert mindig van valami elfoglaltsága. Amikor szóba hozom, felháborodik, hogy bizalmatlan vagyok. Mit tegyek, hogy viselkedjek, hogy vagy észbe kapjon (hogy esetleg elveszíthet), vagy megmondja a frankót? Ha szeret még, mit tegyek, hogy pánikba essen?
2014. jan. 15. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos ugyan ebben a helyzetben vagyok, az ellenkező oldalon..nagyon elrontottam, ezzel a nem foglalkoztam vele dologgal, aztán most össze vesztünk 2 hete, összesen 1 órát találkoztunk azóta azt is csak nagy nehezen..mond meg neki, hogy neked többre van szükséged. próbáljátok megbeszélni
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ki az aki elrontotta? Te?
2014. jan. 15. 20:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs, olvasom, hogy te. Férfi vagy? Mit érzel most? Ha engem nem szeret miért nem mondja meg?? Ha szeret, miért nem nyilvánítja ki???
2014. jan. 15. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
igen férfi vagyok. én rontottam el, ugyan úgy voltam vele, ahogy szerintem ő! természetesnek vettem hogy van nekem, aztán most teperhetek hogy vissza szerezzem,és mindent megteszek ezért
2014. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mi volt az, ami rádöbbentett, hogy elrontottad?
2014. jan. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!