Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Van egy jelenlegi kapcsolatom, fél éve, az elején is nehézkesen indult, én még úgy éreztem nem akarok kapcsolatot, aztán mégis ez lett, és nem is alakult rosszul, de most képben van a volt barátom, aki egyébként ugyan olyan szemét, mint a kapcsolatunk idején volt, úgy gondolom nem akar tőlem semmit, az, hogy én akarok e, na azt el sem tudom dönteni, de mindegy is, mert nem kezdenék újra vele, de az érzések ettől ott vannak, viszont úgy érzem a jelenlegi párommal nem akarok együtt len, teljesen ellaposodott a kapcsolatunk, nem járunk társaságba,sehova,

és az exemmel való beszélgetés, egyre inkább rányitja a szemem a saját kapcsolatom nyomorára...hogy ez így nem jó...együtt is lakunk, ő most nem tudna vissza menni az albérletébe, sokszor úgy érzem ezért nem akarom elhagyni, mert tudom, hogy nem tudna hova menni, ahova igen, ott meg gyűlöl lenni....egyszerűen nem vagyok olyan kemény mint a többi nő, hogy kirakjak egy férfit, mert már nem kell, viszont nekem ez így sem jó...én izgalmakra, kalandra vágyom, de kapcsolatra nem....


2014. jan. 16. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírásodban ott van a válasz... Nem vagy te jótékonysági intézmény, hogy fulldokolj miatta. Adj időt neki (ne sokat) hogy keressen albérletet, vagy menjen valamelyik barátjához. Ne vesszetek össze, akár segíthetsz is neki.

A régivel pedig sztem szintén ne foglalkozz, mert azt mondod szemét volt

2014. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!