Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verhetném ki a fejéből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném ki a fejéből?

Figyelt kérdés
A barátom 19 éves. Ritkán látja az apját és az apja amiatt, hogy fiatalabb vagyok nem szívleli a kapcsolatunkat arra hivatkozva, hogy én egyszer úgyis elfogom hagyni ő meg ott fog állni mondjuk 25 évesen egyedül úgy, hogy mindent feladott értem. És nagyon a lelkéig hatol a barátomnak... :/ És nem tudom mit tehetnék hogy ne járjanak ilyenek a fejében, ha már egyszer azt mondja ő bízik bennem. Volt már hogy majdnem szakítottunk mert apja bezavart és 2 napon keresztül csak osztotta az észt neki... ő meg meggyengült...aztán észhez tért és mrie odáig jutottunk, hogy beszéljük meg már nem akarta mert: idézem: nem tud nélkülem élni. Lassan egy éve, hogy együtt vagyunk. Nagyon szeretem, de nem tudom mit csnáljak amivel elfeledtethetem vele ezt. Segítsetek! :(
2014. jan. 16. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Anyád.
2014. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ....
2014. jan. 16. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:

25 éves és KÉPTELEN elszakadni a szüleitől?? Felnőtt ember álljon már a sarkára.

Ha nekem az apám ilyet kezdene csinálni mutatnám neki az ajtót.

2014. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem 25 éves 19 de leírtam :) Csak azzal van cseszegetve hogy 6 év múlva majd ott hagyom 25 évesen....
2014. jan. 16. 16:21
 5/11 A kérdező kommentje:
egyébként ettől függetlenül igazad van...
2014. jan. 16. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj vagy elszakad tőlük vagy nem. Ha tippelnem kéne ő a szülei pici fia és egyke.


De azt megmondanám neki a helyedben , persze finoman hogy álljon a talpára hiszen már felnőtt ő dönt az életéről és nem az apja.

2014. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól tippeltél :) Az a gond, hogy az apja a példaképe így nem kérhetek ilyesmit tőle... de elismerte, hogy igazam van és tényleg túlveti már a sulykot....de már félig elvesztette az apját és teljesen nem akarja. Így arra kéne megoldást találnom hogy ez mellett, hogy lehetne hogy ne foglalkozzon vele és majd egyszer úgyis megunja az apja is...
2014. jan. 16. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Hmmm. Az apja gondolom érzelmileg zsarolja a pasidat és ez lehet a fő probléma , mert lehet előbb utóbb enged neki és dobni fog emiatt.


Sajnos ha nem fordul vele szembe és nem jön rá hogy az apja is csak ember , tele hibákkal addig nem lesz változás.

Ha érdekel tudok küldeni pár könyvet a témáról , hogy ezt meg tudjátok oldani.

2014. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy ez nem fog bekövetkezni, ugyanis én neki adtam mindenem... és feladtam érte mindent mert ő a világon a legfontosabb! nem akarom megbánni. érdekelne. elküldenéd?
2014. jan. 16. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a "mindent feladtam" tempót. Miért kell BÁRMIT is feladni egy másik emberért? Én úgy gondolom h ha szeretjük egymást valakivel, akkor pluszt adunk egymásnak, nem elveszünk meg nem kell feladni a másikért semmit, pláne saját magunkat.


Egy rendes kapcsolatban elfogadják a felek egymást úgy, ahogy vannak, és inspirálják meg bátorítják egymást, nem "feladni" kell a dolgokat!


Szolga-e vagy?

2014. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!