Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó abban, ha más lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, ha más lányokat cukkol? Ti mit gondoltok, nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Barátom elkezdte mesélni,hogy mivel cukkolja és idegesíti az egyik lányt az osztályában, akivel egy körzetben laknak.(nagyon ügyes, kedves, szép lány)

Mivel a lánynak nemrég lett barátja, olyanokkal szívatja,hogy: 'Na milyen volt Robival a hétvége? Volt nyalás-falás? És szeretted a kolbászkát?' Szóval ilyen bunkó beszólásokat mondtak neki az egyik haverjával.


Nem tudom miért, de eléggé szíven ütött...

Nem tudom eldönteni,hogy azt a tényt volt rossz hallani,hogy ilyeneket mond, vagy az, hogy egy más lányt piszkált így és féltékeny vagyok, vagy az hogy ezt épp nekem kellett eldicsekednie.

Ti mit gondolnátok? Mondanátok neki valamit?:/

17L


2014. jan. 16. 16:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiúkhoz is szól a kérdés,ők csinálnak ilyet ha van barátnőjük?:/
2014. jan. 16. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tetszik neki,de rá is kérdezhetnél hogy mi van....néha jó nyíltnak lenni. 23/F
2014. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktam cukkolni embereket , de ezzel nem szoktam eldicsekedni másnak.


Ha barátnőm lenne neki főleg nem , a lányok jócskán érzékenyebbek ezen a téren.

Max mond meg neki , hogy téged nem érdekel ez a téma , ha ilyen csinálja amíg nem árt a kapcsolatotoknak

2014. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes a barátod.

Így maximum a fiúk szokták ugratni egymást, de egy lánynak nem mondanék ilyet, még akkor sem, ha olyan viszonyban lennénk, ami megengedné az ilyesmit; ugratni ugyan szoktam néha én is a közelebbi lány ismerőseimet ilyesmivel, de sokkal finomabban, nem ennyire durván.


21/F

2014. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De lehet jelent neki valamit a lány?:/ Mert komoly nem értem, miért csinálnak ilyet a fiúk?
2014. jan. 16. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. A lánybarátaimat én is szoktam szivatni és ők veszik is a lapot nincs probléma.Ettől én még nem akarok tőlük semmit. Akibe viszont bele vagyok zúgva annál képtelen vagyok ilyet csinálni.


Kérdezd meg tőle nem tudhatjuk helyetted

2014. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!