Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjuk el otthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjuk el otthon, hogy szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Nyár óta lakik nálunk egy férfi albérletben, az egyik szobát bérli. Èn már akkor beleszerettem amikor megláttam, de nem mertem elmondani neki. Egyre többet beszélgettünk, elém jött mikor hazafelé jöttem a munkából, együtt jártunk a boltba stb. Lassan ő is belémszeretett, ennek már kb egy hónapja. Szeretjük egymást és együtt akarunk élni, most már ő is dolgozik.

Hogy mondjuk el ezt anyámnak?


23/L és 43/F


2014. jan. 16. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyenek a szüleid. Én pl úgy csinálnám, hogy a párommal mondanám meg, együtt. Esetleg csak akkor mesélném el, amikor komolyra fordul a helyzet (eljegyzés, házasság).
2014. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nehezen tudjuk titkolni. Mostanában sokat törődöm a párommal, úgy értem olyanokat is megcsinálok neki amiket eddig nem pl: szedek neki kaját stb. Ő is máshogy néz rám és a múltkor is aggódott amikor meg voltam fázva. Ezeket nem nehéz észrevenni.
2014. jan. 16. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább próbálkozz a kororsztályodnál..
2014. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm...ez akár még szorosabb barátságnak is tűnhetne. Mondjuk beszélhetne ő az apáddal mondjuk (aztán majd ő beadagolná anyukádnak). A férfiak az ilyenről könnyebben beszélgetnek
2014. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Apu nyolc éve meghalt.

Olyan jó lenne már a páromhoz bújni, vagy megpuszilni stb.

Itthon rengeteget segít, fát vág, udvart takarít stb.

2014. jan. 16. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mered anyukádnak megmondani?

Nem is értem...

Beszéld meg vele, szerintem négyszemközt, ne a pároddal közösen.

2014. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A pasi 43 a csaj 23 éves. Hát ezzel én se nagyon dicsekednék.
2014. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hanyadszor teszed még fel ezt az "az albérlőnk a szeretőm" című kérdést?!
2014. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!