Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért keresett fel igazából?

Figyelt kérdés
a volt barátnőm szakított velem egy hónapja. én beletörődtem,hogy ha szakítani akar akkor szakítson. Erre teljesen kikészült,hogy ha nem küzdök érte akkor nem is szerettem soha. elmondtam neki,hogy ez nem így van mert nem én mondtam ki a végső szót. tegnap felkeresett, beszélgettünk és a lényege az volt,hogy most mennyire jól érzi magát egy másik sráccal. most komolyan ezért keresett fel,hogy ezt elmondja?? vagy mi a valódi terve?? lányok ti ilyet miért csináltok általában?? szar enélkül is,tapasztalatokra vagyok kíváncsi..
2014. jan. 16. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem még saját magán sem képes kiigazodni. ne keresd benne az értelmet.

az hogy felhívott, hogy elmondja mennyire jól érzi magát a másik pasijával a büszkeségét védi, megakarja mutatni, hogy ő milyen kemény csaj és hogy nem hiányzol neki, meg "jobb nélküled".

2014. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!