Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincas férfiak! Ti komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas férfiak! Ti komolyan vesztek egy huszonéves nőt?

Figyelt kérdés

Természetesen nem az ostobán vihorászós, gyerek-szintű éppen hogy húsz éves lánykákra gondolok, hanem egy érettebb, tapasztaltabb, komolyabb 22-24 éves nőre.


A 35 éves egyetemi tanárom tetszett meg nekem. Nem szeretnék rá nyomulni, sem ostobán viselkedni. Csak felmerült bennem a gondolat, hogy vajon ő nőként tekint rám, vagy csak el vagyok könyvelve egy hallgató lánykának. Úgy vettem észre, hogy tetszek neki, meg-meg akad rajtam a szeme, de nem tudom, hogy menynire venne engem komolyan. Harmincas férfiak! Segítsetek! :)


2014. jan. 16. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Legkorábban ha nem lesz tárgyad az ő tanszékén, mert ha most nyomulsz rá, tuti nem vesz komolyan.
2014. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én párom huszonéves, már gyerekünk is van, úgyhogy eléggé :)


35/F

2014. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A leghatározottabb mértékben, talán!
2014. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a tanárod.Rengeteg hozzád hasonló csaj mászik rá nap mint nap.
2014. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajajj, igen, tenyleg tetszel nekem Draga, most lebuktam. :-( Gyere be amint tudsz az irodamba.
2014. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szándékozok rámászni. :) Sose másztam rá egy férfira se, az nem az én dolgom. :) Csak eljátszadoztam a gondolattal, hogy vajon komolyan venne-e engem.
2014. jan. 16. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy szex erejéig mindenképp.
2014. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen vannak 16-nak kinezo es ugy viselkedo lanyok es olyanok is akiket komolyan lehet venni. Ha egyetemre jarsz akkor nagyobb az utobbi eselye, de vedd figyelembe hogy valoszinuleg nem te vagy az egyetlen akinek megakadt rajta a szeme.
2014. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!