Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy nagyon anyás a barátom, ugye?

Figyelt kérdés

Többször tett fura megjegyzéseket, amikből én ezt szűrtem le.

Egy este felmentünk hozzá s együtt voltunk, miközben a szülei a másik szobában aludtak. Másnap megkérdeztem,hogy ugye az anyjáék nem sejtenek semmit? Erre ő olyan kicsinyes hangon kezdte el:'Nem, de nekem anyukám azt mondta,hogy neki mindent el kell mondani' és nézett boci szemekkel.

Ezt elkönyveltem hülyéskedésnek, de pár alkalommal még voltak ilyenek.

Pl én most kezdtem el úgy igazán tanulgatni főzni, és érzékeny vagyok a témával kapcsolatban, mert mindig a legjobbat próbálom kihozni. Erre ő azt mondta,hogy neki mindig az anyja marad a világ legjobb szakácsa,senki nem érhet a nyomába.

Erre majdnem kicsúszott a számon,hogy akkor menjen oda majd mindig enni ha majd össze is költözünk.

Nektek mi a véleményetek?


2014. jan. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, az ilyenekből lesz a papucsférj.
2014. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd megszokod. Aztán megtanulod kezelni.. Vagy keresel mást :D
2014. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Anyuci pici fia. Az anyukájára ne tegyél rossz megjegyzéseket,mert nagyon fontos szerepet játszik az életében.
2014. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon gáz.
2014. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te ebben a kapcsolatban mindig második leszel.

Anyuci után.

30/F

2014. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy csak hülyéskedik ezekkel. Ennyi alapján én még biztos nem vonnék le ilyen következtetéseket.


Ha jól főz az anyja, akkor miért ne mondhatná azt, hogy ő marad neki a legjobb szakács? Ebben a helyzetben mondjuk nem volt szerencsés, de a te sértődésed sem az.

2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!