Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki az hogy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az hogy mar nemsokara 18 leszek es meg nem volt baratom? Amolyan flortolgetos partnereim vaoltak de komoly meg nem. Ciki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
És egy újabb típuskérdés, amire nem lehet nem bunkón válaszolni. Mégis ki az istent érdekel, hogy neked volt-e már barátod? Kinek lenne ciki?
2014. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ha annak érzed, miért nem teszel érte, hogy ez változzon? Nőként elvileg nem olyan nehéz partnert találni, normális partnert annál nehezebb.
2014. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nekem is 18 évesen volt először barátom, és egy percig nem bántam meg, hogy nem kapkodtam el. Adódott volna korábban is lehetőség, de nem tetszett annyira az a fiú, nem éreztem azt a pluszt. Szerintem így sem maradtam le semmiről.
2014. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!