Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom neki kimutatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom neki kimutatni, hogy nem a pénze miatt vagyok vele?

Figyelt kérdés
összejöttem egy nàllam jo pàr évvel idösebb pasival,nagyon tetszik és vonz,szerelmes vagyok belé...ö anyagilag nagyon jol àll,én kevésbé,de azért eltartom magam.Sokat visz éttermekbe,rendelünk stb és mindog ö fizeti,pedig màr ràkérdeztem,hogy nem akarja-e,hogy beszàlljak a fizetésbe,természetesen elutasitotta.En is szoktam fözni és meghivom vacsizni meg ilyenek,de szeretném biztositani afelöl,hogy nem akarok rajta élösködni azért vagyok vele,mert szeretem és fontos nekem...Köszi
2014. jan. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
"szerelem"
2014. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor semmi szükség bizonygatásra.
2014. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rákérdezni kell, hanem kijelenteni, ha ténylegesen be akarsz szállni az anyagiakba. Mert nem egy bunkó, így persze hogy azt felelte, hogy jajj dehogyis drága kincsem.

Ameddig ő talál ki ilyen programokat, nem hiszem hogy az anyagiak miatt fáj a feje, adj meg neki minden mást és rendben lesztek, ne rágódj ilyeneken!

2014. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd akkor kiderül ki vagy valójában amikor bajban lesz a másik, nem 1-2 apró cseprő buliban, hanem igazán nagy bajban.Akkor amikor önmagad fölé kell helyezned és önmagad érdekeit legyőznöd:) Akkor fog kiderülni.
2014. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!