Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az utobbi evekben elvesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utobbi evekben elvesztettem önmagamat, attol meg lehet, hogy egy no belem szeret?

Figyelt kérdés
eletnehezsegeim miatt, egészség kisebb romlása miatt gyakran apatikus vagyok, kedvetlen, szomorkás. Van olyan no, aki ennek ellenere meglatja bennem azokat az ertekeket, melyek megvoltak korabban is, de most rejtve vannak. Tehat a no tud-e akarni küzdeni, törekedni, hogy egy ilyen ferfivel egyutt lehessen, vagy mindig csak a jokedvu, gondtalan személyiségek erdeklik oket? Nekem nehez most jo kedelyunek lenni...
2014. jan. 16. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
nem
2014. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

...ismerős helyzet, de ahhoz, hogy valaki meglásson bármit is, legalább a "jéghegy csúcsát mutasd meg neki", hogy ha mélyre megy, lássa, sokkal több van benned.


Az értékekből mutass fel valamit. Próbálj pozitív lenni, mert különben szürke leszel. Kicsiket fektess be, és visszafog jönni kamatostul.

2014. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ez csak azon múlik, h jól nézel-e ki.
2014. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!