Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nagyon sok csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nagyon sok csinos, szép nő ügyfele van, hogy tudnám leküzdeni a féltékenységem?

Figyelt kérdés

A párom Pszichológus és Tanácsadó , és az esetek többségében női ügyfelei vannak akik többségében mind szép csinos gyönyörű nők.

És napi 3 lánnyal szokott foglalkozni átlagosan, és hát gyakorlatilag a nők gondjairól beszélgetnek ugye.

tudtam , hogy ez a munkája mikor összejöttem vele, és úgy hittem nem lesz gond, de idővel egyre zavaróbb lett és lassan kiborítom a féltékenységemmel.

ő 30/f én 24/L


2014. jan. 17. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél róla, hogy más nőre ne gondoljon csak rád...bűvöld el.
2014. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De királycsávó! :)

Nekem is olyan munka kell!!!

2014. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...Gondolod, hogy a mentális zavar olyan... szexi?
2014. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehh, pedig majdnem pszichológiára mentem...
2014. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
vakítsd meg!
2014. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem jöhet velük össze, azzal tönkretenné a munkáját. meghurcolnák. többet vesztene nálad
2014. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőj fel
2014. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nőjj fel, és kezdj el bízni a párodban..

Amíg nem bízol benne az alaptalan féltékenykedés is megmarad...

2014. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt etikátlan, és még nálad is többet veszítene egy ilyen afférral.

Másrészt, mint írták..a mentális zavar, labilis idegrendszer nem annyira vonzó..

Azért pszichológusként elég mélyre lehet ásni, és több mint kiábrándító dolgokat hallhat a párod..olyanokat is akár, amiről egy férfi sem akarna tudni ha a párjáról van szó.. biztos van ilyen.


Szóval annyira nem aggódnék a helyedben.


Harmadrészt pedig legyen rendben a kapcsolatotok, tegyél érte és akkor nem tud beférkőzni a kapcsolatotokba senki.. Se páciens, se más.

2014. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!