Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha ti így viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti így viselkedtek az mit jelent? Csak én látom furán a helyzetet?

Figyelt kérdés
Osztály társammal elég jóban lettünk 2hónapja.csókoloztunk.nem vagyunk szerelmesek egymásha csak barátság "extrákkal" le is feküdtünk egyszer.de megbeszéltük,hogy nem akarunk kapcsolatot.ő is ,és én is határozottan megmondtam.nagyon udvariasan viselkedik,kedves tisztelettudó.de mostanában nem az van mint az elmúlt hónapokban hogy csókolózunk jól érezzük magunkat,hanem ölelget,megfogja a kezem,hosszan a szemembe néz már zavarba hozóan,bókol ilyenek.érezhet irántam valamit?előre is köszi 17/L

2014. jan. 17. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Még éretlenek.
2014. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ,megkedvelt és mégsem csak barátságot akar.Mindenféle képen megkéne beszélned vele ,mert az sok problémától megoldhat ,és szerintem egy esetleges vitát kibírna a kapcsolatotok.
2014. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mivel barátok vagyunk,mindent megtudunk beszélni.és kikötötte elég határozottan,hogy nem akar kapcsolatot..de viszont nem értem ezt akkor mért.engem nem zavar,vagy bármi,csak kíváncsi vagyok hogy a fiúk ilyenkor mit gonodlnak.vagy csak azt hiszi hogy ezzel etethet? :D
2014. jan. 17. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy többet akar.
2014. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 #Anna# válasza:
szerintem időközben szerelmes lett beléd :)
2014. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!