Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a "rossz" lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "rossz" lányokat szeretik a férfiak?

Figyelt kérdés

Férfiak, tényleg csak a rossz lányokat szeretitek?

Vagy ez csak hülyeség?

Milyen nőket szerettek?


Esetleg olvasta valaki a könyvet (ugyanezzel a címmel)?



2014. jan. 17. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, legalábbis részemről biztosan. Legtöbbször teljesen átlagos nők fognak meg.
2014. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a "rossz" azt jelenti, hogy nem futószalagról jött, akkor igen. Nem szeretem azokat a nőket, akiknek az az "élete", hogy megfelelnek (vagy próbálnak megfelelni) minden elvárásnak, a szülőknek, a társadalomnak.


Arra a típusra gondolok, aki gépiesen követi azt, hogy x évesen házasság, y évesen gyerek, z évesen elhízás.


Az ilyeneket nem csípem.


A kedves, erkölcsös, kicsit szemtelen, eredeti, és mindenek előtt ÖNÁLLÓ lányokat szeretem. Vagyis mondhatjuk, hogy ezt tartom ideálisnak. De nem ítélem el ha valaki nem ilyen 100%-ig. Én sem vagyok olyan, mint amilyen lennék ideális esetben. :)


20/F

2014. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert picit perverzek, lehet velük hulyeskedni, nem paráznak mindenen.

F

2014. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pont a jó lányokat szeretem/szeretném mert mindig a rosszak találnak meg


lassan bedepizek tőle hogy minden nő a pokol mélyéről jött

2014. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Minden nő a pokol mélyéről jött" XDDDD ez vicces :) amúgy én is kíváncsi lennék erre...

A "jó" lányokkal nem lehet hülyéskedni és paráznak mindenen? Hmmm érdekes :D

2014. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha ilyet én is tok mért a bunkó pasikat szeretik a nők ?
2014. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Én azt szeretem, ha egy lány tud "jó" lenni, amikor arra van szükség, de tud "rossz" is lenni, ha kettesben vagyunk.

Szóval arányérzéke legyen és nem baj, ha sokoldalú személyiség :)

A kínosan jókislány típussal nem tudok mit kezdeni (az ilyenek általában kevéssé nőiesek), a valóban erkölcsteleneket meg nem veszem komolyan.

24F

2014. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó. "Arányérzéke" :DDDD


Az erkölcseteleneket értem, viszont


Milyen az a kínosan jókislány típus?? És hogy érted, hogy ők nem annyira nőiesek? Milyen a viselkedésük?

2014. jan. 23. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!