Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? 20-25 éves lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy egyik jó ismerősöm ismerősének segítek felkészülni az egyetemi vizsgákra kb egy hete. A kölcsönös szimpátia már az elején megvolt. De utána nem értem mi történt... én is fiatal vagyok 26 éves ő pedig 21 körül van. Amit nem értek az az, hogy feltűnően szokott nagyokat mosolyogni miközben magyarázok és mélyen a szemembe néz illetve még a sz*arabb poénokon is nagyokat és jóízűen nevet.


Plus amikor sokat szövegelek akkor a haját így csavargatja és néha a kezével ilyen pót cselekvéseket csinál.


Nem tudom mire vélni, hogy tetszem e neki vagy alapból ilyen.


Szerintetek?


Köszi a segítséget!



2014. jan. 17. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dugd meg :D
2014. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alapból olyan. Nem kell többet beleképzelni az egészbe...
2014. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni, akkor kiderül.
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pedig kezdtem örülni mert igencsak jól néz ki..
2014. jan. 17. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem simán tetszhetsz neki :)
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem is tetszhetsz neki... hívd el valahova egy buliba bárhova... és kiderül a válaszából :))
2014. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy nem érti a tananyagot..és próbálja poénnal kezelni a kínos szitukat..szóval csak nevet..:D..mert mi mást csináljon..a rossz poénon meg azért is lehet kacagni, mert annyira rossz hogy már fáj..:D
2014. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annyit majdnem biztosra tudok, hogy egyedül él és szerintem mivel dolgozik is meg tanul is idő hiányában nem biztos hogy van barátja.
2014. jan. 17. 21:26
 9/16 QueenRavenna ***** válasza:
Dugd meg!
2014. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is tethetsz neki. :)

Szeretem én is a pótcselekvéseket, amikor unatkozom, vagy nem köt le valami, de pl. az, hogy mélyen a fiú szemébe nézek, miközben szépen mosolygok nem a pótcselekvés jele! :D


Egyébként szerintem segíts neki továbbra is a tanulásban, majd a (remélhetőleg sikeres) vizsga végén hívd el valahová, egy itallal megünnepelhetitek a sikeres vizsgát, és közben kötöttségek nélkül beszélgethettek, jobban megismerhetitek egymást. :)

2014. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!