Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
A baratom mostanaba allandoan Mileyt hallgat illetve filmsztarokat nez a neten ..ilyen "dogos"kepeket..fel is hivja ra a figyelmem hogy neki tetszenek ..Most mar kezdem ugy erezni ,hogy nem vagyok neki eleg jo ...hogy lekene fogynom befesteni a hajam ..meg a plasztikai beavatkozasra is gondoltam..ugy idegesit hogy azokat a lanyokat nezi es csorgatja ra a nyalat ,en meg egy "szep vagy"-ot se kapok...
2014. jan. 17. 21:33
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:

Történet tanúlsága:

Ne állj le gyökerekkel

2014. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és kérdezz rá, hogy szeret-e még vagy sem.
2014. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamit eltitkolsz előlünk amiért talán megérdemelheted, hogy így bánik veled?
2014. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem titkolok el semmit..Soha nem adtam ra okot ilyesmire..
2014. jan. 17. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A média által teremtett ideálokhoz képest nyilván nem. Ugyanis akkor nem lennél boldogtalan, és nem költenél plasztikára, meg ilyesmire. A barátod agya is meg van mosva, szóval tekintheted smith ügynöknek, egy ember akibe beleterem az ellenséged, módszeresen leépül az önértékelésed, és mindennel meg lehet fogni, termékkel szolgáltatással ami által hamis boldogságot érzel majd. A lényeg, hogy ha tisztában vagy mindennel akkor ez nem hat rád, viszont ha nem érted akkor számítani fognak az ilyen agymosott megnyilvánulások, és ez lesz a mérce, aminek meg akarsz felelni, sőt!! Lehet, le fogod nézni és bántani aki nem ebbe az irányba megy. És magadból indulsz majd ki, így még jobban félsz, hogy mások szerint sem vagy elég jó. Na most akkor nem vagy elég jó, vagy csak el akarják hitetni veled?
2014. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!