Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha vege, vagy adjak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha vege, vagy adjak meg egy eselyt?

Figyelt kérdés
a parommal tavkapcsolatban elunk ,heti egy alkalommal talalkozunk ,ami eddig 1 , 1 es fel ora volt ,ami (legalabbis nekem) nem volt eleg ,de nem mondtam semmit ,turtem..viszont tegnap megtudtam ,hogy ezentul meg kevesebbet talalkozhatunk ,es ez volt az utolso csepp a poharban.ezelott is voltak mar nezeteltereseink ,legtobbszor azert ,mert elhanyagol ,de most mar nagyon elegem van! Mit tegyek?probaljam meg ujra ,vagy hadjam az egeszet? Nem akarok mar szenvedni! 17L
2014. jan. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tudtok már ennyit sem találkozni? Mennyi időről van szó?


Ha úgy érzed, neked így már szenvedés a kapcsolat, akkor szakíts vele. Igazából én megértélek, én is ezt tenném, bár tudom, hogy nehéz, ha szereted a fiút, de ha sok a nézeteltérés, és úgy érzed, elhanyagol, akkor nem sok értelme van szerintem.

Adj egy kis időt magadnak, hogy letisztázódjanak benned az érzések, gondold végig, hogy milyen lenne úgy, ha együtt vagytok, de még kevesebbet tudtok találkozni, és milyen, ha szakítanál, hogy melyik lenne jobb neked, és dönts úgy.:)

2014. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is: 17 évesen nem párod van, hanem pasid, esetleg barátod... Másodszor: Elég keveset tudunk ahhoz, hogy tanácsot tudjunk adni. Például, mit jelent, hogy még kevesebbet fogtok találkozni? Mennyire laktok távol egymástól? És hogyhogy csak 1-1,5 órát tudtok együtt tölteni? 1 óra még naponta is kevés... Amúgy ezt Neked kell tudni, ne tőlünk várj megoldást. Nekem egyik távkapcsolatom sem működött (kettő volt). Ez persze nem jelent semmit, van, akinek működik.
2014. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most mar csak 30-40 percet tudunk talalkozni..:/ es azert ilyen keveset ,mert 2suliba jar ,3 zenekarban zenel es 2 helyen tancos..
2014. jan. 17. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Heti 30-40 perc arra sem elég, hogy átbeszéljétek, kivel mi történt... És meddig tartana ez az állapot? bár még elég fiatal vagy, összeköltözés vagy ilyesmi szóba sem jöhet. Gyanítom, akkor elég sokáig...
2014. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezen nem o nem tud valtoztatni , masik lehetoseg ,hogy en megyek hozza hetvegenkent ,de neki a pentek es a szombat delutanja is foglalt ,ami meg azt is megneheziti ,hogy hetvegen talalkozzunk..amugy 70 km tavolsag van koztunk
2014. jan. 17. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
A 70 km nem sok, akkor itt igazából az a gond, hgy túlzottan elfoglalt. És azt nem lehet, hogy elmész hozzá pénteken, és szombaton meg elkíséred tánc/zenekari próbára, vagy ahova épp kell, a fennmaradó időben meg együtt tudtok lenni. Vagy nem engedik, hogy nála aludj? Elég komplikált helyzet ez így...
2014. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szuloknel nem gond ,hogy ott vagyok ,esetleg ha itt lenne (az o szulei mindig megkerdik ,ha dumalunk es bemennek a szobajaba ,hogy mikor megyek mar hozzajuk;es nallunk is kerdik mar anyumek ,hogy nem jon el egy hetvegere) ,inkabb az a problema ,hogy nincs ideje..
2014. jan. 17. 22:26
 8/8 anonim ***** válasza:
"nem mondtam semmit ,turtem" - itt kezdődik a probléma forrása. Ha valami bajod van, szólj. És akkor működőképes kapcsolataid lesznek. Lehet, hogy nem vele, hanem majd mással, de ha nem jelzed a problémáidat, akkor a következő kapcsolatodban is úgy fogsz táncolni, ahogy a másik fütyül, és közben majd szenvedsz.
2014. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!