Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez most hülye kérdés,de van egy fiú aki úgy annyira nem az esetem(külsőleg) az arca helyes meg minden,de nem tudom...szóval mindegy..viszont belsőleg meg annyira aranyos meg úgy tökre bírom,mert egyforma a gondolkodásunk stb.. Meg mindig keres..szóval,ha nem vagyok vele kedves vagy valami akkor is mindig érdeklődik,hogy mi van velem..stb..és tetszeni is tetszek neki,mert mások is mondták meg ő is mondta. Szerintetek meg kéne próbálnom vele? Egy fiú se törődik így ennyire velem.
2014. jan. 18. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld, de azért mond el neki, hogy kételyeid vannak.
2014. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor nagyon beleszeretsz valakibe, akkor nem fogod eszrevenni rajta a hibakat, igy egy ido utan a kulseje sem fog zavarni. Probald csak meg ;)
2014. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
csinálj amit akarsz,engem nem érdekel.
2014. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zslt ***** válasza:
Csak azért ne próbáld meg vele, mert tálcán hordoz... Ez önzőség..
2014. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-esneknadok igazat. De idövel kialakulhat több is részetekröl.
2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!